Skocz do zawartości

e60 klamka zewnętrzna


Mario1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie czy może ktoś wie, czy tylnia lewa klamka będzie pasowała do przednich drzwi? W ostatni poniedziałek złodzieje próbowali zawinąc mi auto (na szczęście nie udało im się), nie obyło się bez małych uszkodzeń, otóz rozwiercili mi wkładke w drzwiach kierowcy. Teraz zatsanawiam się czy nie lepiej było by w jakiś sposób ograniczyć możliwość kolejnej próby kradzieży i zamiast montować kolejną wkładkę, zamontować klamkę bez wkładki np z tylnich drzwi. Czy to jest fizycznie możliwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo , mi nawet odjechali ale auto odzyskałem . Nie kombinowałem z nowym wkładem a klamkę "zaślepiłem " . Z tego co pamiętam tylna nie pasuje ale od anglika jak najbardziej . Nawet uszkodzoną można ładnie "pospawać" u dobrego lakiernika i wygląda jak nowa a złodziej jak podejdzie do auta to zgłupieje :lol: :lol:

 

Widzę koledze z Wrocka dobierali się do auta , można wiedzieć gdzie ? ( priv )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłupiejesz jak któregoś pięknego dnia nie dostaniesz się do auta bo np padła ci antena diverycity i pilot nie działa, albo aku padł. Fakt można jeszcze przez bagażnik o ile się ma składaną kanapę. A złodziej jak upatrzy to i tak zapier** czy jest czy niema wkładki, chyba że złodziej partacz tak jak w twoim przypadku. Lepiej zainwestuj w alarml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie chodziło o "jakieś " dodatkowe zabezpieczenie poprzez brak zamka a po prostu nie chciało mi się kupować nowego coś koło 1000 zł .

Zresztą to już nie mój problem . Są łatwe sposoby na otwarcie auta bez zamka i z rozładowanym aku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.