Skocz do zawartości

Brak otwierania/domykania szyb coupe


jakdlu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

 

Mam problem ze swoim e36 320i M50B20 z 94 roku. Przy otwieraniu i zamykaniu drzwi szyby się nie opuszczają i nie domykają ;/ . Przyciskiem od środka auta normalnie mogę opuścić i zamknąć obie szyby. Ciekawe jest to, że jak wypinam zieloną wtyczkę z modułu komfortu to on podnosi mi szyby tak jakby były te 2cm otwarte. Wymieniłem moduł komfortu na inny (o tym samym numerze co mój) bo miałem dostęp i to nie pomogło..

Jakieś pomysły? Zaraz sprawdzę te "cycki" w drzwiach ale wątpię żeby dwa padły jednocześnie.

 

Dodatkowo, nie działa mi centralny zamek w ogóle. Czy ktoś mógłby mnie poratować rozpiską pinów w kostkach w module komfortu (mam dołożony alarm z pilota - który też nie działa >.< i chcę zobaczyć w co się wpieli, wywalić stary alarm i zrobić sobie to od nowa)

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, mam uszkodzone czujniki w drzwiach (brak reakcji na wciśnięcie dzyndzla). Przy okazji okazało się, że moje rygle mają na sobie magiczne napisy "LT i PT" (zakładam więc że są z innego auta >.>. Teraz pytanie, czy muszę kupić rygle koniecznie od e36 coupe czy z czegoś innego tez podejdą tak, żeby to opuszczanie i domykanie szyby działało jak powinno w coupe?

 

 

Poza tym, może ktoś jednak ma rozpiskę kostek idących do modułu komfortu? Szukam i znaleźć nie mogę ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Wymieniłem rygle w drzwiach na nowe, mam nowy moduł komfortu (używki oczywiście ale sprawne), a opuszczanie i domykanie szyb przy pociągnięciu za klamkę dalej nie działa. Czy moduł komfortu trzeba jakoś "douczyć" czy coś? Pytam bo zaczyna mnie to denerwować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.