Skocz do zawartości

BMW 325d E93 demontarz listw chromowanych


jarimir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak w temacie mam problem z demontarzem list wokol szyb w BMW e93. Widzialem filmik jak to sie odbywa w E92 ale cabrio ma inne listwy . Dzis probowalem podwazac i jedna sie wygiela ale nie wyskoczyla z klipsow jak to sie dzieje w e92. Jeli ktos to przerabial to prosze o jakies info. Drugie pytanie czy ktos malowal lub oklejal chromowane listwy na czarny kolor ?? Z racji ze jest bardzo malo czesci do e93 i nigdzie nie znalazlem czarnych listw wiec pomysl jest ze jak uda juz mi sie je zdemontowac to albo malowanie albo oklejanie. Jesli malowanie to czy oprocz matowania chromu trzeba uzyc jakis specialny podklad ?? I czy moze ktos malowal te listwy na aucie?? W sumie troche oklejania ale nie ma strachu uzkodzenia listw przy dmontarzu . Z gory dzieki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem oklejać zdemontowane listwy w e91 specjalną folią ze Stanów http://shadowlinetrim.com/shadowlinevinyls.html. Wyszło idealnie ale problemy pojawiły się podczas ponownego montażu. Ostatecznie udało mi się znaleźć "na raty" i skompletować full shadowline do e91 (słupki w drzwi musiałem zamawiać nowe bo z drugiej ręki pewnie bym nie znalazł). Moja rada - zamów sobię tę folię z linka bo jest naprawdę dobra i spróbuj okleić na aucie. W e93 jest dużo mniej zabawy niż w e91 i nie ma aż tyle słupków co w e91 więc powinno to mieć ręce i nogi jak się do tego przyłożysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za info i zaraz zamowie ta folie bo juz nie moge patrzec na te beznadziejne listwy :x Wczoraj otwieralem dach i wlasnie wydaje mi sie ze powinno dac rade okeic bo po otwarciu jest dotep do kazdej listwy z osobna . Powiedz mi tylko jeszcze czy matowales te listwy czy od razu oklejales ???

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem wlasnie firme ktora zajmuje sie profesjionalnie oklejaniem aut i za ok 600-700 zl okleja mi szystkie listwy wiec cena nie jakas straszna a bedzie jeszcze gwarancjia na kilka lat. Wiec roblem rozwiazany :) Umowiony jestem na nastepna sobote wiec po wszystkim zdam relacji i wkleje fotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.