Skocz do zawartości

[e60] Lampy LCI tył kodowanie problem ?


incoming00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podpowie ktoś coś na temat zakodowanie lamp led e60 ?? NCS ??

 

 

Moduł LM2 juz mam zamontowany

przód Lci juz zakodowany

 

przekodowalem auto podstawowym plikiem Profilmode w module CAS i LMA wpis w FA +MUEB dodany piny pociagniete do modulu ale dalej nie wiem co jeszcze przekodować aby te lampy poprawnie świeciły ???

 

FA w pliku CAS I LMB takie same wpisy.

 

czy jeszcze jakiś wpis musi byc pod lifty ledowe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze akurat mam jedną wtyczke z kablami odcietą która była w ori instalacji i faktycznie dwa kolory kabli są w innym miejscu w tych adaptetach niz w oryginalnej instalacji, zamieniłem je dwa i teraz zamiast przeciwmgielnej swieci wsteczny. byc moze jeszcze kodowanie robię żle, podjade do gościa i zobacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Witam wszystkich mam problem przy wymianie tylnych lamp na lci gdzie podłączyć dwa przewody z tylnych adapterów wyczytałam ze do gniazda modułu świateł pin 62 i pin 5 ale tam już są te kable podpięte posiadam bmw e60 z 04.2005 i nie wiem o co chodzi z tymi kablami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po sprawdzeniu przewodów z wtyczki modułu świateł pin 62 czerwono biały i pin 5 czarno biały okazuje się że są to przewody od przednich lamp świateł pozycyjnych o co chodzi z tymi przewodami gdzie w takim razie podłączyć te przewody G3 i H3 z adapterów tył czy ktoś przerabiał coś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinamy pod te piny tylko gdy robi się pełny retrofit lamp LCI.Czyli wcześniej zakładamy lampy lci z przodu i dopiero wtedy przekładamy te z tych zajętych w nowym module LM2 na inne.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.