Skocz do zawartości

e46 330cd Ząbki / Wbabv91060pj89321


Rekomendowane odpowiedzi

Art.

Wartość

Numer podwozia WBABV91060PJ89321

Kod typu BV91

Typ 330CD (EUR)

Typoszereg E E46 (2FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M57/TU

Pojemność skokowa 3.00

Moc 150

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SILBERGRAU METALLIC (A08)

Tapicerka STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT)

Data prod. 2004-05-03

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S495A 3. KOPFSTUETZE HINTEN Pas bezp. trzypunkt. i zagł. tył środek

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S716A M AERODYNAMIKPAKET II Pakiet aerodynamiczny

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Listwy wewnętrzne Alu Black Cube

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S787A M LM RAEDER DOPPELSP. 135 M/MISCHB. Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Dummy-SALAPA

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym plusecautacz Włoch jest to ze jest to idealnecauto na handel :mrgreen: przebieg i cena do uzgodnienia :cool2:

 

Ciekawe czy wymienił olej od nowości czy tylko dolewa .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne zenek wiesz z doświadczenia :]

 

 

Tzn wiem bo kolega przezucil sie na Włochy bo auta tanie i idą jak świeże bułeczki a wcześniej sprowadzał z Niemiec i szwajcari teraz tylko Włochy mówi ze liczniki cofane sa non stop bo tam nikt nie robi przeglądów w aso :mrgreen:

Raj dla handlarzy :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chyba odpuszczę bo gałka na 100% nie M-pakiet . Przebieg tak jak zenek mówi raczej "ustalony" . W styczniu 2010 był ostatni wpis na 114 000 km. Sprzedający twierdzi że zrobił autem 5 tys km . I wersja taka sobie , zależy mi na podgrzewanych stołkach a tu tego nie ma . Jest też ciekawe auto z belgi od prywatnego i pierwszego właściciela - dzwoniłem do gościa i przez tel oddaje auto za 10 900 euro , myślę że na miejscu można by ją wyrwać za 10 500 euro > Link :

 

 

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=261152628&cd=635502826060000000&asrc=st

 

 

Tylko ta akcyza najgorsza , ale da się trochę pokombinować .

 

 

 

 

Zenku ;-) jakie jest twoje zdanie na temat tego auta ??? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też ciekawe auto z belgi od prywatnego i pierwszego właściciela - dzwoniłem do gościa i przez tel oddaje auto za 10 900 euro , myślę że na miejscu można by ją wyrwać za 10 500 euro > Link :

 

 

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=261152628&cd=635502826060000000&asrc=st

 

 

Tylko ta akcyza najgorsza , ale da się trochę pokombinować .

 

 

Myślałem że e46 w coupe za 10,900 - myśle będzie ok sztuka, a tu taka niespodzianka, e92 w promocyjnej cenie :D Żarty sobie robisz czy serio tak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjeć nic nie widać osobiscie brak nawi w tym aucie dyskwalifikuje je dla mnie ale twoj to wybór wiec chyba ci pasuje .

Co moge dodać od siebie to uczulam na prywatnych sprzedawców bo to 90% turki araby ruscy itp i wyręby 2500 km w dupppe mozesz rozważyć ten wyborców ja bym jeszcze miał w zanadrzu 2-3 ogłoszenia inne bo mozesz na darmo jechać ,

Jezeli chcesz jeszcze cis odemnie to ja niestety tyle km bym nie jechał do prywatnego co innego firma salon wiesz kawa ciastko itp inna kultura kupowania .

Zawsze to jakas gwarancja a prywatny to prywatny ma to w duuupe i po 10 km jak ci padnie silnik on sprzedał ci sprawne auto i tyle .

 

Jeszcze nie widze ze unfallfrei ale strona po polsku wiec może złe widze.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyslalem, myślałem że to jakaś igła konkret będzie a tu taka bieda:D

Czemu odpuszczasz auto ze względu na gałkę?:D

Grzanie foteli można dołożyć, to nie problem :)

 

 

dlaczego ze względu na gałkę ?? sprzedałem swoje 330Ci z przebiegiem 300 tys i gałka była w niewielkim stopniu powycierana , wiec to jest jeden z powodów dla którego sądzę że przebieg jest kręcony . Chyba że włoch w sygnetach jeździł i gałkę przetarł hehe

 

problem z dołożeniem grzania to może nie jest ale jakiś tak dodatkowy koszt .

 

 

zenek dzwoniłem do gościa i nie jest to raczej nikt z tej nacji o której piszesz :) a w begi jestem raz w tygodniu , więc to nie problem.

 

 

 

dla czego sądzisz że bieda ??? auto za niską / promocyjną cenę nie zawsze musi być złomem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko jak tam jeździsz ,to wpadnij umów sie i zobaczysz co i jak zawsze mozesz zaproponować sprawdzenie stanu w aso w belgi mysle ze kasa ta sama lub mniejsza.
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no i stało się ... pojechałem obejrzałem posłuchałem :duh: :duh: :nienie: :nienie: :x :x

 

 

NIE KUPIŁEM :!: :!: :!: ... uffff dobrze że miałem 100km bo jak bym jechał 500km mocno bym się zdenerwował :mad2: :mad2:

 

Opowiadaj co było .

 

Ale auta juz nie mana allegro :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać zenek . w pokrywie sinika MOŻE jedna oryginalna śrubka , dziury po petach , tapicerka chyba w dzień mojego przyjazdu prana- jeszcze mokra , wytarcie fotela kierowcy dużo większe niż w moim poprzednim 330Ci (300 000 tys km ) a tu niby 140 000 ;-) , listy obklejone carbonem miejscami widać złe odcięcia a właściciel upiera się że carbon ori , kiera wytarta na gładko , gałeczka zmiany biegów zalatywała allegroszem , mieszek całkowicie nowy dobrany zupełnie z innego materiału . Z grubszych spraw ruszony prawy kielich :mad2: silnik po odpaleniu stukał po czym to stukanie ucichało w pracy silnika też coś było nie tak ( miałem 330d turasa ) , przy gaszeniu mało nie wypadał z komory tak nim rzuciło i coś mocno walneło , bardziej się nie zagłębiałem w to auto , miałem ze sobą kompa i miernik lakieru - nawet nie wyciągałem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje zawsze auto opłacone .

Jak przywiozę dam znać co to za auto wiem ze full M pakiet fabryczny siedzenia alcantara .

Przebieg NIEPAMIETAM 220-270 +-

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.