Skocz do zawartości

X5M & X6M - niezly grubasek sie zapowiada:)


MM1685049729

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Lepiej być tym, który jeździ czym chce niż tym, który jeździ czym musi.

Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych, którzy codziennie udowadniają, że wybór którego dokonali był jedyny słuszny. :nana:

amen ;)

dodam że to nie musi być wcale BMW ;)

ważne że wsiada się do auta codziennie z ochotą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgodnie z tym filmikiem za 650ix GC płaci się o 30% więcej niż za 550ix ... to się nazywa lans za ciaśniejsze miejsce :D

Do tego dołożę 3-drzwiowe M135i i X6, wychodzi że jestem lanserem na maksa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeździłem X6M ostatnio przez ponad godzinę. Generalnie jest dosyć komfortowe, chyba minimalnie bardziej niż moje 650ix z AD, ale wrażenia z przyśpieszenia identyczne. Duże "wow" robi dźwięk, jak na seryjny M-kowy brzmi wg mnie lepiej niż dobrze, przy zmianie biegów strzela jak z armaty.

 

Generalnie właściwości jezdne to auto ma takie, że ciężko uwierzyć ile to waży i jak wysokie jest. Jak dla mnie w tej chwili najlepsze połączenie komfortu i jakości prowadzenia. Pewnie w X5 dojdzie jeszcze użyteczność auta i jeśli się komuś podoba, to auto idealne :D No może poza spalaniem. Resztę rzeczy, czy komuś pasuje czy nie, można samemu sprawdzić w salonie. Fajne są te fotele M-kowe, ale nadal uważam, że te ledowe świąteczne paski poprowadzone wszędzie zaciągają wiochą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi kasy na wydech, możliwe że downpipe zrobię na razie. Zamiast wydechu wolę kasę wydać na polepszenie chłodzenia :D

A z drugiej strony ten mój po przepaleniu naprawdę fajnie brzmi. Nie jest to dźwięk jak w AMG, ale daje radochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no tak fajnie brzmi teraz ale jak dasz sekcje środkową i tylną efekt murowany. Masz bardzo dobry motor w fajnej budzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem X6M ostatnio przez ponad godzinę. Generalnie jest dosyć komfortowe, chyba minimalnie bardziej niż moje 650ix z AD, ale wrażenia z przyśpieszenia identyczne. Duże "wow" robi dźwięk, jak na seryjny M-kowy brzmi wg mnie lepiej niż dobrze, przy zmianie biegów strzela jak z armaty.

 

Generalnie właściwości jezdne to auto ma takie, że ciężko uwierzyć ile to waży i jak wysokie jest. Jak dla mnie w tej chwili najlepsze połączenie komfortu i jakości prowadzenia. Pewnie w X5 dojdzie jeszcze użyteczność auta i jeśli się komuś podoba, to auto idealne :D No może poza spalaniem. Resztę rzeczy, czy komuś pasuje czy nie, można samemu sprawdzić w salonie. Fajne są te fotele M-kowe, ale nadal uważam, że te ledowe świąteczne paski poprowadzone wszędzie zaciągają wiochą.

 

jeździłeś X6M na 20 czy 21 calach ?

fotele M-kowe to ta opcja 4MA ? jak tak to lepsze od komfortów ? jak słyszałem lepiej trzymają w zakrętach ale są twardsze od komfortów ?

szkoda że te Mki nie mają nawet w opcji aktywnego tempomatu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele były te:

http://i.imgur.com/Bxn0YK6.jpg

 

Bardzo wygodne, nie wiem jak na dłuższą trasę, ale nie narzekałbym. Koła nie wiem jakie były, wysłałem zapytanie do sprzedawcy, jak mi odpisze to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ostatnio zmierzyli X6M w magazynie Motor od 0 do 100 km 3,9 sek. a to już do 50i które ma 4,8 sek. przepaść :twisted:

 

 

napęd 4x4 robi robote do 100km/h natomiast powyżej 100km/h robi się nie ciekawie 0-200 ponad 14sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylądował :D

jeszcze nigdy nie miałem w sobie tyle adrenaliny po jeździe samochodem choć porównuję do A8 4,2 (TDI)

wrażenia są niesamowite, moc, dźwięk silnika, wygoda, przyspieszenie, hamowanie

jest przednio!

V max pokazane przez licznik to 267km/h

trochę psychika siada przy szybkich zakrętach bo się wysoko siedzi ale wóz jedzie jak po szynach

jedyny minus - spalanie - 19,7l/100km ale to by się tym przejmował w M-ce :D

 

zaczynam polowanie na X5M (względy praktyczne) choć X6M bardziej mi się podoba.

może ktoś podrzuci jaki rabat można utargować u dealera na nowy samochód zamawiany do produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem kilka dni temu auto.

Mój rabat to 7% - myślę że dogadasz się w tym salonie z tym sprzedawca i utrzyma Ci to samo.

Jak posilasz się na mnie - to na 100% masz rabat + gadżety do auta.

Jak jesteś zainteresowany kontaktem to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
z tymi rabatami to różnie jest- zależy jaki model, jaki jest sezon:) - przy próbie zamówienia x5 dostałem max. 5% i to w trzech różnych punktach - mało popularny model może dostać nawet 12% rabatu. X5/6M dostanie się spokojnie 10%, tych aut nie kupuje się 1000sztuk:) na M3 dostałem okolo 15% na 220i cabrio 13% na X5 jak wyżej 5% a za 535xd 3% :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Od miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem F15 z pakietem M-Performance. Tak sobie ogladam te zdjecia z pierwszego postu i zastanawiam sie, gdzie mozna dostac takie wyczapiste skrzela:

http://f15.bimmerpost.com/goodiesforyou/x/x5/f85/f85/P90166886_highRes.jpg

Fakt ze przy czarnym kolorze, te dziury nie rzucaja sie w oczy az tak bardzo, ale o wiele lepiej wygladaja te skrzela z X5M. W serwisach nie maja, szukalem po ebayu, tez nie widzialem. Moze macie jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie maja w kraju to mozesz zamowic u kazdego Dealera w Stanach (oczywiscie po numerze seryjnym czesci)

A skad dorwac numer seryjny takiej czesci, jak mi mowia u nas ze nie produkuja takiej czesci :/

 

Czasem mozna sie zalamac jak sie czlowiek odbija od muru niewiedzy i biurokracji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.