Skocz do zawartości

BMW E46 zmieniarka jak obsługiwać? Nie otwiera się, CD ERROR


Baczek1990zg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Posiadam radio CD BUSINESS. Mam nastepujące problemy ze zmieniarką w E46 rok 2001:

 

https://imageshack.com/i/p3aBGKS5j

 

Jeżeli cyferki byłyby dla kogoś nieczytelne 8 364 931 CD MAGAZINE

 

Po pierwsze zmieniarka nie otwiera się.

Po drugie nie do końca wiem jak ją obsługiwać.

Po trzecie na radiu wyświetla mi komunikat CD ERROR jak próbuje zmienić płytę.

 

Prawda jest taka że nie wiem jak obsługiwać zmieniarkę, więc robię to intuicyjnie. Wiem że w zmieniarce jest 6 płyt, ale żadnej nie czyta. Włączam radio, klikam CD, następnie cyferkami wybieram płyte ale za każdym razem wyswietla mi CD ERROR. Coś źle robie? Inaczej się obsługuje zmieniarkę? W radiu może być płyta jak korzystam ze zmieniarki?

 

Jeśli chodzi o problem z otwieraniem w poniższym linku znajduje sie filmik:

Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Mówiąc szczerze odpuściłem chwilowo ten temat. Jakoś nie miałem zbyt dużo czasu, zawsze było coś ważniejszego do zrobienia. Zajmę się tym dopiero jakoś na wiosnę jak się trochę cieplej zrobi. Spokojnie sobie pod pracą zdemontuje tą zmieniarkę Będę szukał co jej dolega, no chyba że nie dam sobie rady to będę szukał pomocy dalej. Jeżeli w międzyczasie zająłbyś się swoją i doszedłbyś co jest u ciebie przyczyną to prosiłbym o kontakt :)
Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.