Skocz do zawartości

Zakup BMW E30 + ubezpiecznie


prou

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, słuchajcie mam do was takie pytanie. Ostatnio zaczęły za mną chodzić takie starsze modele BMW. Znalazłem ciekawe ogłoszenie na temat E30 http://allegro.pl/bmw-320i-i4553618164.html#thumb/8. I tu moje dwa pytania po pierwsze co sądzicie o ogłoszeniu a po drugie czy znacie jakąś firmę która dałaby na to auto AC i przy okazji OC? Chce w nie wsadzić trochę kasy i wolałbym mieć wykupione AC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do E30 to moim zdaniem całkiem spoko opcja, tylko dokładnie zobacz czy ruda jej nie bierze, chyba że chcesz położyć nowy lakier;) Szkoda tylko że nie czerwona;) A co do ubezpieczania to z AC może być problem, zerknij sobie na porównywarkę Rankomat.pl i poszukaj ofert z link4 bo gdzieś kiedyś czytałem że oni wprowadzili czasowe OC i chyba AC dla oldtimerów (chociaż to jest jeszcze youngtimer;) ale poszukaj. Jak byś kupił E30 to pochwal się lepszymi zdjęciami niż te z allegro;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z tego co się orientuję AC dają na maksymalnie auta 10-12 letnie.

Nawet jakby się dało ubezpieczyć, to wartość auta będzie brana z cennika i raczej nikogo nie będzie obchodziło, że w auto włożyłeś 10 czy 15k PLN. Do tego w razie szkody dochodzi amortyzacja, więc tak naprawdę AC dla takiego auta mija się celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja też się jakiś czas temu rozglądałem za OC dla mojej 3-ki, W końcu, zamiast dzwonić po wszystkich TU skorzystałem z porównywarki internetowej i zakupiłem OC zdalnie, nie wychodząc z domu ( nie mówiąc już o tym, że przyoszczędziłem ponad 100zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak Sołtys mówi: ubezpieczalnie nie chcą dawać AC na auta powyżej 10-12 lat. Moja E39 jest z '98r i też miałem z tym problem, stanęło na gołym OC.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.