Skocz do zawartości

Opny 18r Toyo vs Pirelli


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja kupowałem na zeszły sezon Pirelli PZero 225/40/18 i ogólnie z czystym sumieniem mogę polecić. Trakcja przy 200KM czasem się włącza ale już ciężko latać bokiem w porównaniu do GoodYear NCT5 25/44/16. Przy większych prędkościach opony trzymają świetnie, nie bez przyczyny PZero jest oponą fabrycznie montowaną w Porsche 911, Ferrari 458 Spider czy Mercedesach CLS, S600, CL500.

Myślę, że w takiej codziennej jeździe nie będzie jakiejś odczuwalnej różnicy między tymi oponami bo obie są świetne. Ja bym wybrał PZero chociaż jako następne kupię inne żeby mieć porównanie.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Ostatnio czytałem ze ten ranking wcale nie jest aż tak bardzo obiektywny ponieważ dane marki dostają wcześniej "cynk" i szykują specjalną mieszankę opony pod test. Ale to tylko spekulacje. Osobiście miałem Pirelli i byłem z nich b.zadowolony teraz rozważam pomiędzy Toyo a Yokohamom dlatego że lubię coś zmieniać i mam komplet w atrakcyjnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że pirelli są wyższej klasy oponami. Jednak za takie opony trzeba już naprawdę sporą sumkę zapłacić. Zimowe opony kupowałem w motointegrator była to cena około 200 zł, oglądałem ceny opon letnich tej marki to jest ona znacznie wyższa. Nie wiem czy na lato również kupować opony tak wysokiej klasy, czy jednak poszukać trochę tańszych opon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.