Skocz do zawartości

Nietypowa prośba dla użytkowników z Wawy


ponuryklecha78

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jako że chce spełnić swoje marzenie i nabyć e38, raczej w benzynie, chociaż nie wiem dokładnie jaki ( chodzi mi po głowie 4.4 albo 5.4 ) i tu dochodzę do meritum, jeżeli ktoś z Wawy lata czasem takim sprzętem to mam prośbę o ewentualne spotkanko i pogadance na temat sprzęta, a i daj Boze ktoś by mnie był w stanie kawałek przewieźć tą furą. Bede wdzieczny. Pozdrawiam.

Bede wdzieczny też za wszelkie sugestie dotyczące zakupu tego modelu.

 

Ps. Bedzie to auto do wypadów weekendowych, bo na codzień mam czym latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiądziesz - nie wysiądziesz :) E38 jako weekendówka odpada, przyzwyczaisz się do wygodnego wożenia tyłka i będziesz nim śmigał ciągle, nie przejmując się w ogóle że wkurza parkowanie tym krówskiem w zatłoczonym mieście i jara tam sporo więcej od miejskich maluchów :norty:

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe z tym ze ciezko wysiąść to wiem :) tak jak z mojej obecnej e60 tyle z dieslem (3.0) i szukam czegoś z benzynką, skłaniam się ku v8 4 lub 4.4 :) ale zycie pokaże. Myśle tez nad e30 2.5 - 2.8 Parkować w mieście myśle ze i tak lepiej niz nissanem Navara którym muszę na co dzień latać w sprawach związanych z zawodem :/

Nie wchodzi w grę nic poza BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Hehe z tym ze ciezko wysiąść to wiem :) tak jak z mojej obecnej e60 tyle z dieslem (3.0) i szukam czegoś z benzynką, skłaniam się ku v8 4 lub 4.4 :) ale zycie pokaże. Myśle tez nad e30 2.5 - 2.8 Parkować w mieście myśle ze i tak lepiej niz nissanem Navara którym muszę na co dzień latać w sprawach związanych z zawodem :/

Nie wchodzi w grę nic poza BMW :)

 

Bierz e30 najlepiej 2.8, albo jeszcze lepiej cos mocniejszego 3.0 M54 albo ktorys silnik S50 lub S52.... nic nie da tyle radochy z jazdy co lekkie e30 z ktoryms z tych silników....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Tylko e30 z takimi silnikami to juz rarytasy, najczesciej sa to swapy bez pewnosci ze dobrze wykonane. Ale ja kupilem na weekendowke e30 320i 6 garow i tez daje rade. Jak chcesz cos swiezszego to e46 coupe. E38 to jednak zupelnie inna liga komfortu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.