Skocz do zawartości

Na zimnym rakieta po nagrzaniu muł e46 325 m54


arbuz229

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć spotkał się ktoś z was z takim objawem jak w tytule? zimny silnik zbiera się naprawde extra jak na swoją moc ale tak po około 1-3 minut auto robi się słabe wkręca sie normalnie na pbrpty itd ale jest znacznie słabsze (wiem że to ciepłe powietrze) różnica to jakie 1/3 mocy auta.

Wcześniej miałęm 328 m52 i silnik nagrzany ciut było słabsze ale tutaj naprawde conjamniej o 1/3 słabszy co może to powodować check nie wyskakuje.

Wymieniłęm odme,świece, kolektor ssący (szukająć nieszczelności)

zastanawia mnie czy sondy mogą takie objawy dawać?

a no i spalanie jest duże bo około 17-19 lpg w mieście

z błędów to pokazywało rozjazd mieszanki i wypadanie zapłonów (sporadyczne) na wszystkich cylindrach

myślę że może sonda bo ona przez jakiś czas nie działa i może właśnie dlatego wtedy się dobrze zbiera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jakieś 2-3 msc temu na diagnostyce i niby sondy ok ale mówi żę jedna na zawężonym zakresie zaczyna pracować.

A co do tego problemu z komputerem, jak moge to sprawdzić, co do cewek to napewno nie bo mam 2 komplet cewek z poprzedniego auta wszystkie były sprawne po wstawieniu to samo.

Myślałem wcześniej o jakimś problemie z ecu bo zawór disa nie reaguje po wymianie dalej nie reaguje ale problem tkwi w sterowaniu disą bo jak inpą aktywowałe dise to się zamykała ale samoczynnie żadnej reakcji tak jagby ecu jej nie sterował Kolego wiesz jak sprawdzić czy z komputerem wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.