Skocz do zawartości

Pierwsze BMW 316i & 318i e46


Patryk012

Rekomendowane odpowiedzi

Jak za tyle chcesz ori lakier to szukaj e36.

Dokładnie!- w tej kasie jak chcesz mieć super stan to tylko e36.

Chcesz e46 w naprawdę dobrym stanie i ori lakier?Musisz trochę jeszcze dozbierać i najlepsze co zrobisz to wybierz się do Niemiec i tam osobiście poszukaj auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sprowadzeniu e46 własnie rozmyślam tez..

Ale znalazłem za 9.5 tys BMW e46 318i LPG, jeździłem ja silnik chodzi zrywnie jak na swoj motorrr na lpg, blacharka malowe 2 boki i przod, jest bardzo zadbana a silnik w dobrej kondycji( lecz dał bym ja jeszcze na stacje diagnostyczna). Rudej nigdzie nie ma, 1,5r w kraju, mysle nad nia, ale pewnie problem bede miał ja sprzedać potem bo malowana... ale w koncu to jest 98/99 wiec mało prawdopodobne zeby nie miało incydentu na drodze...

co myślicie darować sobie takie autoo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe pod malowaniem jest szpachla.... niby masz racje ale mało realne tez jest kupic dobre auto w niskiej cenie dotego w PL( nie ma co sie oszukiwać połowa allegro to handlarze, co zrobia wszystko zeby zarobić i sprzeda :< ) wiec mysle ze za 9,5 to malowane jak by jaski miało to bym mogł poważnie nad nia myslec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś zdjęcia tego auta,link?Ale nie oszukujmy się za tę kasę nikt o zdrowym rozsądku nie sprzeda doinwestowanego,dobrze utrzymanego auta nawet jeśli miałoby to być zwykłe 316i z pokrętłami i radiem kasieciakiem.Sam widzisz co za takie pieniądze można znaleźć.Dołożysz więcej przy zakupie to mnie później zostawisz u mechanika.Ja Ci tylko jeszcze powiem,że jakieś półtora roku temu też szukałem e46-w końcu miałem dość szukania w kraju i zacząłem szukać w Niemczech-dopiero tam(też nie od razu,tylko po jakimś czasie)znalazłem odpowiendie,dobrze utrzymane auto z którego dziś po przeszło już roku użytkowania jestem naprawdę zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jechać zobaczyć.Chociaż jak mówiłem za tę cenę bałbym się kupować E46.Kiedy ja szukałem swojej to każda była bez wkładu,idealna i w ogóle a na miejscu okazywało się zupełnie co innego(dodam tylko,że ja nie szukałem okazji i za dobre auto byłem gotów zapłacić).W tym aucie po za założeniem LPG(instalację szczególnie zalecam sprawdzić),przyciemnieniem szyb,były zminane jeszcze przednie najprawdopodobniej kierunki z tyłu zaś klosze od polifta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 316 105km m43 + LPG , od lutego stalem sie jej posiadaczem przed kupnem zdarzylo mi sie jeździc kilkoma z takimi silnikami i w moich granocach finansowych i powiem tak jechaly bo jechaly... ale ta niewiem czy to podkrecone czy cos czy niewybite ale naprawde zwawa kola to 225/45/17 od 4tys calkeim calkiem idzie jak za te pieniadze.... max na benzynie ile jechalem to troszke ponad 205km/h . w przyszlosci napewno zmienie na 6 garow ale poki co jak na pierwsze bmw to ok :) polecam zrobilem nia 16tys km i zero grubszych problemów :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz postanowione ze 318i bedzie jako pierwsza, kiedyś w miarę oczekiwań i finansów bede polował na Bawarke :oops: z większym silnikiem( ale to będzie kiedyś)

Co myslicie o komisach i handlarzach ?? wystrzegać sie ich??? bo wiadomo oni wszystko zrobia zeby auto sprzedać, ale to własnie na ich aukcjach po 11-12tys sa najciekawsze BMW (przynajmniej na foto)Jutro może bd jechał do Gostynina oglądać 318i od handlarza, oczywiście jak mam jechać to z zaprzyjaźnionym ojca kolega lakiernikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tutaj na forum nie zawsze się ze sobą zgadzamy ale w kwestii polskich handlarzy i komisów raczej zdecydowana większość użytkowników mówi jednym głosem-stanowcze NIE dla handlarzy.To działa na bardzo prostej zasadzie:trzeba kupić taniej by drożej potem komuś sprzedać w praktyce to wygląda tak,że handlarz kupuje szrot za grosze,picuje go za grosze,ewentualnie możliwie jak najtaniej naprawia,oczywiście licznik do "korekty",wystawia jako igłę po dziadku,policjanicie,lekarzu bądź adwokacie i sprzedaje ze znacznym zyskiem.Sęk w tym żeby na te triki nie dać się nabrać i na chłodno podejść do kwestii zakupu.Moja propozycja jest taka:odłóż więcej forsy i jedź do DE sam sobie coś ściągnąć...jak kupisz po okazyjnej cenie igłe od handlarza mirka to szybko marka BMW przestanie się Tobie podobać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.