Skocz do zawartości

E90 163 filt turbiny


papa41

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie,moj mechanik tez go nazywa filtrem turbiny,zalecana wymiana przynajmniej co 100 tys km albo i czesciej

Ciekawe jak nazywa twój mechanik filtr turbiny, auto bez turbiny które również posiada ten filtr tzw. turbiny :lol:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,moj mechanik tez go nazywa filtrem turbiny,zalecana wymiana przynajmniej co 100 tys km albo i czesciej

Ciekawe jak nazywa twój mechanik filtr turbiny, auto bez turbiny które również posiada ten filtr tzw. turbiny :lol:

Nie rozumiem o co Ci chodzi,ja to nazywam filtrem odpowietrzenia skrzyni korbowej lub odma,jak tlumaczylem mechanikowi o co mi chodzi,to nazwal ja "ta od turbiny" chyba dlatego ze w BMW wymienia sie ja regularnie ze wzgledu na ochrone wlasnie turbo.Ty sugerujesz ze jest jakis inny "filtr turbiny" ja nic o tym nie wiem,ale jesli taki istnieje to oswiec nas swoja wiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie sugeruje, że jest jakikolwiek "filtr turbiny" :D. On się tylko pyta jak twój mechanik nazywa odmę w dieslach bez turbiny - też "filtrem turbiny"? :lol:

To jeszcze istnieja diesle bez turbin :lol: Pozatym wyjasnilem czemu moj mechanik kojarzy ja z turbina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,moj mechanik tez go nazywa filtrem turbiny,zalecana wymiana przynajmniej co 100 tys km albo i czesciej

Ciekawe jak nazywa twój mechanik filtr turbiny, auto bez turbiny które również posiada ten filtr tzw. turbiny :lol:

Nie rozumiem o co Ci chodzi,ja to nazywam filtrem odpowietrzenia skrzyni korbowej lub odma,jak tlumaczylem mechanikowi o co mi chodzi,to nazwal ja "ta od turbiny" chyba dlatego ze w BMW wymienia sie ja regularnie ze wzgledu na ochrone wlasnie turbo.Ty sugerujesz ze jest jakis inny "filtr turbiny" ja nic o tym nie wiem,ale jesli taki istnieje to oswiec nas swoja wiedza

Nie sugerowałem że istnieje jakiś inny filtr turbiny :duh: chodzi mi o to po co ktoś nazywa odpowietrzenie skrzyni korbowej filtrem turbiny :duh: poza tym odma odpowietrzenie skrzyni korbowej ma za zadanie oddzielać pary oleju od gazów skrzyni korbowej a nie ochroną turbiny :duh: więc jeśli twój mechanik twierdzi że to jest filtr turbiny to jest niedouczony albo nie zna zasady działania odmy :lol: i lepiej zmień mechanika.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.