Skocz do zawartości

Navi professional oprogramowanie


seboxp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam parę pytań odnośnie CCC z 2005 roku, wiem że chyba w 2006/2007 roku był lift taki wewnętrzny tzn srebrne obramówki wokół pokrętła i w nawigacji było też nowsze oprogramowanie. Gdzieś wyczytałem że nowsze jest ze srebrnym ekranem, ja takie mam a kolega który ma e91 z grudnia 2006roku ma takie brązowe, więc możliwe żebym miał nowsze? wydaje mi się że jest na odwrót bo jemu czyta mp3 a mi nie. Druga sprawa, mam wybieranie głosowe ale po francusku (auto z Belgii) jak się za to zabrać ni w ciula nie rozumiem co ona gada :roll: . I wreszcie trzecie pytanie, otóż mam bluetootha (niestety nie działa, światłowód był od niego odłączony podejrzewam że robił zwiechy w navi więc go poprzedni właściciel zaślepił taką wtyczka, z tego co wyczytałem nazywa się to profesjonalnie mulf lub mulf 2 ja mam zapewne mulf? chyba że się mylę?

Jak coś to tu mój vin: ku42476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po aktualizacji oprogramowania zmienia się szata graficzna głównego ekranu jeśli miałbyś brązowe, jeśli masz już 'srebrne' to wygląd się nie zmieni. Przed updatem softu ISTĄ możesz sobie wybrać 'doposażenie' w wybieranie głosowe po angielsku lub też manualnie usunąć $ odpowiedzialny za wyb. gł. po FR i dodać ten $ odpowiedzialny za wyb. gł. po ang. i potem puścić update. Podłącz tego Mulfa na próbę jeśli będzie się coś wieszać to kup używkę, zmień w niej VIN i zakoduj do auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.