Skocz do zawartości

[E63] Zabudowa CA, co radzicie??


Kris6er

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.. :D Ze względu na to iż niestety nie posiadam Logic7 w mojej E63 postanowiłem dodać jej trochę basu.. I stąd pytanie..

1. Czy ktoś robił może zabudowę CA w tym autku??

2. Czy lepszą alternatywą jest założenie L7??

 

Po głowie chodzi mi zrobienie zabudowy z dwoma subami Focala 11" 27KX i wylotem przez otwór na narty do środka. Zastanawiam się czy uzyskam w ten sposób dobry bas z zadowalającą jakością?? czy gra nie warta świeczki?? Jeśli ktoś już przerabiał ten temat proszę o jakąś poradę.. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.. Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.. :D Ze względu na to iż niestety nie posiadam Logic7 w mojej E63 postanowiłem dodać jej trochę basu.. I stąd pytanie..

1. Czy ktoś robił może zabudowę CA w tym autku??

2. Czy lepszą alternatywą jest założenie L7??

 

Po głowie chodzi mi zrobienie zabudowy z dwoma subami Focala 11" 27KX i wylotem przez otwór na narty do środka. Zastanawiam się czy uzyskam w ten sposób dobry bas z zadowalającą jakością?? czy gra nie warta świeczki?? Jeśli ktoś już przerabiał ten temat proszę o jakąś poradę.. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.. Pozdrawiam..

 

Generalnie rzecz biorąć systemy dźwiękowe we większości BMW z 2005-2010 są podobne i sposoby polepszenia dźwięku są opisane w działach E90, E60 itd. Założenie L7 nie da Tobie takiej jakości, jak stworzenie dobrego systemu z wykorzystaniem dobrych wzmacniaczy i dedykowanych do BMW głośników. Dużo zależy od budżetu i celu, jaki chcesz osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pascal_poznan za rozjaśnienie.. Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda w ten sposób że suby Focala już mam (2x 27KX) do tego wzmak Audisona, tweety i średnie też Focala.. pozostało pytanie jak zrobić zabudowę żeby to wszystko zagrało tak jak powinno.. Ale z tym to już postaram się coś wyszukać..chyba że ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny.. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Focala w drzwi masz dedykowany do BMW?

 

Niestety nie mam dedykowanego zestawu Focala.. mam zestaw utopia, tweety i średnie 165W2, niestety z przodu w 6er są 13cm więc mi nie wejdą i prawdopodobnie dokupię odpowiednie Focala do przodu a te co mam może gdzieś wcisnę do tyłu.. Zabudowę chcę zrobić z carbonu.. ;) myślę że efekt będzie dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.