Skocz do zawartości

E46 Coupe 320Ci Orientblau


michu86

Rekomendowane odpowiedzi

Sliczna ta e46, coupe jednak maja urok... Co do falowania obrotow po wymianie odmy - Zobaczy czy wszystkie przewody i odme szczelnie zamontowales, moze lapie tam lewe powietrze.

Poza tym jak z osiagami, bo z tego co widze to 2.0 150km ? :)

Pozdro.

 

Dziękować! :D - zależy mi na fabrycznej E46 zatem myśle, że tak pozostanie. Co do falowania to odmę zmieniała osobą która nie jedną już zrobiła, zatem wątpię żeby popełniła błąd... choć nigdy nie wiesz.. póki co męcze się z nimi dalej.. :////

A osiągi nie są złe bo tutaj mam R6 170KM - daje radę choć to nie 323 bądź 328 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Piekna seria , super zadbana ,lakier i wnętrze po prostu bajka :shock: :cool2:

 

Widzę czarną nerkę to oryginalny performance raczej bo jest w połysku ,na malowaną mi to nie wygląda .

 

Tylko pogratulować ładnego coupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Mały update..

 

Dawno mnie tu nie było ale generalnie nic się nie działo.. poza tym, że jakiś czas temu jakiś debil uszkodził mi moją piękną.. generalnie urwał dwa lusterka i uszkodził drzwi do kierowcy i pasażera. Lusterka kupiłem całe (nawet udało się w shadow line ) a w miniony weekend zawiozłem auto to lakiernika. Do pomalowania są drzwi kierowcy (widać dwa wgniecenia) + porysowane drzwi od pasażera. Przy okazji oba przednie błotniki są troszkę matowe więc powiedziałem by je zmatowił raz jeszcze i jak nie da rady wyciągnąć koloru to musi malować. Do tego tylna klapa bo jest porysowana, kilka wgniotek na przednim słupku + blenda nad rejestracją bo bezbarwny z niej schodzi.. Do tego polerka całego auta by wszystko miało ręce i nogi.. Nie jest to poważne uszkodzenie, ale mnie denerwuje i patrzeć na to nie mogę.. Co do gościa który to zrobił - na szczęście go złapali (monitoring pomógł) i po kilku przesłuchaniach przyznał się do winy i obecnie się z nim sądzę i czekam na finał sprawy (wiemy jak działają sądy w PL:/)

 

Poniżej kilka fotek:

 

20041645582_03ded1baaa_z.jpg

19861483150_5e7cdf1909_z.jpg

20049492895_c24b6b54d5_z.jpg

 

W zastępstwie brat pożyczył mi swoje weekendowe Audi, 95r, zwykła 2.0 benzyna - przyjemna, mimo że wiekowa ;)

 

20023195256_0c934426c0_z.jpg

 

Po powrocie E46 mam zamiar wymienić:

- przednie tuleje wahacza bo trochę mi tłuczą z przodu, a tylko one zostały bo gumy przedniego stabilizatora już wymieniłem

- nowy olej + wszystkie filtry

- napinacz pasa od pasażera bo strasznie trzeszczy po wpięciu pasa (chyba się rozlatuje ze starości)

- zająć się regeneracją Vanosa (wizyta u Adama we Wro)

- nowe dwa podnośniki przednich szyb (plan na koniec roku)

- wymiana listw shadow line przednich drzwi (plan na koniec roku)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.