Skocz do zawartości

e60 3.0d 218km czy e53 3.0d 184km?


novvy91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam dylemat co wybrać a głowa Mi paruje od wybierania :mad2:

Od razu zaznaczam szukałem takiego tematu lecz nic nie ma.

 

Zastanawiam się mniej więcej nad taką opcją, ślinikiem, rocznikiem, wyposażeniem:

 

http://www.gebruikteauto.nl/details.php?aid=757839# - - - e60 sedan 3.0d 218ps 2003-2004rok.

 

a takim x5:

 

http://www.nederlandmobiel.nl/tweedehands-auto/bmw/x5-30d-executive/3839547 e53 3.0d 184ps 2002-2004

Czy ten silnik nie będzie za słaby na auto 2 000kg?

 

Na sam samochód mam max 8tyś. euro (32tyś. zł)

Wysłałem te modele bo oby dwa mam możliwość obejrzenia i kupna ale są tylko przykładem co chcę mieć, najchętniej brał bym dwa ale na to Mnie nie stać. :oops:

 

Wymagania: 3.0d, automat.

 

W ciągu roku robię 18tyś -28tyś km?(ciężko Mi powiedzieć od roku jestem biernym kierowcą) w tym 3-4 trasy POLSKA - HOLANDIA, a tak to 50/50 miasto/trasa. Do pracy mam 5km miastem. Lubię "depnąć" i czuć że idzie, cenię sobie komfort i wygląd.

 

Jak myślicie co było by lepsze i rozsądniejsze? Chciałbym aby ktoś się podzielił swoimi doświadczeniami co do tych dwóch aut może w końcu przekonam się na któryś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E53 w tych rocznikach kupić jakieś rozsądne graniczy z cudem kolego ..zresztą ta pokazana nie jest nawet w twoim budżecie a jeszcze koszty sprowadzenia i opłat dochodzą :wink: :wink:

Zdecydowanie druga opcja jeśli chodzi o model lepiej ci podejdzie ale to moje zdanie :mrgreen:

Edytowane przez sfinks311
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem na sam samochód tyle mam, czy z cudem nie wiem(w Holandii 300e na starcie stargować można, komisy dostają od Państwa datek za exportowanie starszego samochodu za granice). W NL każdy samochód ma prowadzoną kartotekę APK, NAP gdzie można sprawdzić przebieg i co było wymieniane co do godziny. Chyba że się mylę ale nie o tym mowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sercem X5, glowa i jedna komora serca 5ka. Po co kupowac X5, ktore znienawidzisz, bo albo juz sie bedzie sypac, albo zacznie i nie bedzie kasy na naprawe...

 

Mialem ten dylemat pomiedzy e46 a e39. Kupilem duza ladniejsza i lepiej wyposazona 5ke, chociaz starsza. Jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego też pytam, chciałem się zorientować i poznać wasze zdanie. Dziś z ciekawości spojrzałem na ALLEGRO x5 do 36tyś. to trochę tego jest tak jak i e60. Z tego co czytam lepszym wyborem będzie e60.

 

Patrzyłem do 36tyś. (na Polskich tablicach), niestety w naszym kraju sprowadzenie samochodu z 3 litrowym motorem jest kradzieżą w biały dzień ;) i dlatego w NL szukam do 8tyś. OJRO. :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.