Skocz do zawartości

E91 2010r oświetlenie w bagażniku


Lukashs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów

 

W moim e91 brakuje oświetlenia bagażnika, czasami mnie to wkurza bo nic nie widac.

Sprawa wyglada tak, mam oryginalne otwory, i te szkiełka przezroczyste, jest to zamontowane i wyglada jak by oswietlenie było.

Myslalem ze po prostu żarówki padły, zdjąłem ten plastik, patrzę do środka a tam pusto, ani żarówki ani miejsca na żarówkę, zero kabli itp

 

Nie mam "licht pakietu"

Czy w moim aucie czegos brakuje? Czy to jest normalne?

Dziwne bo otwory sa na lampki, ale w srodku pustka.

Czy tylko w licht pakiet jest oświetlenie bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam pakietu ale żarówka jest i nie wierze w to że były wersje w któych tego brakowało oświetlenie bagażnika to taka podstawa jak światło stopu z tyłu sprawa logiczna i być musi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów

 

W moim e91 brakuje oświetlenia bagażnika, czasami mnie to wkurza bo nic nie widac.

Sprawa wyglada tak, mam oryginalne otwory, i te szkiełka przezroczyste, jest to zamontowane i wyglada jak by oswietlenie było.

Myslalem ze po prostu żarówki padły, zdjąłem ten plastik, patrzę do środka a tam pusto, ani żarówki ani miejsca na żarówkę, zero kabli itp

 

Nie mam "licht pakietu"

Czy w moim aucie czegos brakuje? Czy to jest normalne?

Dziwne bo otwory sa na lampki, ale w srodku pustka.

Czy tylko w licht pakiet jest oświetlenie bagażnika?

Kolego na pewno musisz mieć oświetlenie bagażnika, prawdopodobnie ktoś zdemontował światełka rozłączył kabelki i wpadły do środka i już tak to zostawił, jest trochę rozbierania plastików by dostać się do kabelków ale musisz to zrobić by się dowiedzieć czy są czy ich nie ma.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.