Skocz do zawartości

[316]Problem z zamykaniem/otwieraniem - centralny


bartek91bmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jestem właścicielem e36 316 95r od 4 stycznia tego roku i już mi wycina figle. Zaznaczę iż czytałem wiele podobnych tematów jednak nie znalazłem rozwiązania, które by mnie usatysfakcjonowało.

 

Chciał bym jak najlepiej opisać mój przypadek, otóż, drzwi kierowcy, prawy tył, wlew paliwa oraz tylna klapa otwierają się bez problemu używając pilota (lub otwierając drzwi kierowcy za pomocą kluczyka). Prawe drzwi z przodu oraz lewe z tyłu nie reagują na pilot (z lewymi tylnymi jest tak że czasami się otworzą i zamknął albo tylko otworzą i muszę wciskać rygiel).

 

Dodatkowo prawe drzwi z przodu reagują na kluczyk - mogę zamknąć je kluczykiem(czyli całe auto) jak i otworzyć jednak nie mogę wcisnąć rygla(po wciśnięciu odbija i zostaje w pozycji "otwartej")

 

Używając pilota do otwierania zamykania za każdym razem migają światła awaryjne(czytałem w innych wątkach, że przy problemie ze sterownikiem taka sytuacja może nie występować).

 

Proszę o pomoc bo otwieranie samochodu najpierw pilotem a później komuś kluczykiem drzwi pasażera jest trochę niewygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

otwórz przednie lewe drzwi za bolcem na którym zatrzaskuje sie zamek jest przycisk zapewne widać na nim wytarte wgłębienie od zamka wciśnij go palcem i trzymając wciśnij rygiel powinna sie cała zamknąć jeśli tak będzie to weź izolacje owiń izolacją parę razy bolec zamknij drzwi i powinno być ok jeśli nie owiń grubiej u mnie pomogło a działo sie to samo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.