Skocz do zawartości

e60 2.0i 2003r czujnik kata skretu ,nie grzeje mi w kabinie


matall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,krotko i na temat

Kupilem auto pare miesiecy temu i ...zaczelo sie od akumulatora , rozladowuje sie pozniej zauwazylem ze auto nie nagrzewa sie i jakis czas pozniej zapalil sie blad ,czujnik kata skretu i co jakis czas airbagi sie zapalaja ,bylem u mechanika i ...wydalem 1000 i stoje w tym samym miejscu a niby naprawil i do tego mam nowy nie potrzebny akumulator bosch s5 77AH 780A ktory jest wpisany

 

-moje pytanie co moge sam sprawdzic ...troszke poczytalem i zrobilem test z tylnymi szybami i po jakims czasie swiatelko gasnie , czytam teraz o klemie minusowej i dzis odlacze i pare dni pojezdze tak zobaczymy , najwazniejsze pytanie mam do trakcjii auta czy moge to jakos skalibrowac czy czeka mnie wymiana tego czujnika kata skretu ..mianowicie po podlaczeniu kompa jak kola mam prosto to na kompie jest 200stopni w prawo ...a jak kola skrece w lewoo jeden obrot kierownica to na kompie pokazuje ze jest prosto czyli jak by ktos przelozyl kierownice o jeden obrot ...ale to niejest mozliwe bo nikt tam nic nie ruszal ,blad wyskoczyl mi sam poprostu rano wlazlem do auta zaczynam jechac, skrecac i wyskoczyl blad , i pytanie z ogrzewaniem nawiew dmucha dobrze ale minimalnie letnim powietrzem , w idrive szperalem przestawialem i nic jest zima i jest zimno czlowiek jadac chcial by sie ogrzac szczegolnie w takim aucie :P, mam bledy 9c77 i 9c7S ktorych niemoge skasowac co moge z tym zrobic ? dzieki za kazda podpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat sprawdzilem jest padniety :) , i nie egr bo to nie diesel ale dzieki za podpowiedz , teraz powiedzcie mi jak z ta klema minusowa ibs ...odlaczylem ja i od 3 dni niemam porblemu wyczerpanego akumulatora , mam wymienic przewod czy razem z tymi 2 dolaczonymi kabelkami ...chodzi mi o to co tam dokladnie padlo ,i co dokladnie wymienic czy calosc czy ktoras czesc lub pewnie jakis czujniczek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.