Skocz do zawartości

E60 dolozenie adapteru AV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sorki jesli temat juz byl poruszany ,jestem "swiezy" szukalem ale nic nie znalazlem ,interesuje mnie dolozenie nie orginalnego modulu,interfejsu, adapteru z telewizją dvb-t i dvd do ogladania filmow czy istnieja takie urzadzonka dla e60? ,mam maly wyswietlacz idrive golas
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

A jakie radio masz CIC (jeden naped z navi na dysku twardym) czy CCC (dwa napedy i navi na DVD)

 

Na tej str. Jest duzo roznosci zobacz co dokladnie potrzebujesz :)

https://car-tronic.pl/interfejsy-multimedialne-c388.html

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Filmiku z twojej strony nie da sie obejzec za granica :cry2:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Autor
Wszystko pieknie tylko ten dynavin "chinczyk" to 3 tys zl, szukam wejscia AV dla business,na stronce sa tylko do Professional ciekawe czy one podejdą?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Cos takiego znalazlem, sprawdz czy pasuje bo nie mam teraz czasu :mrgreen:

http://www.xcarlink.co.uk/product.php?productid=57&cat=16&page=1

Wiecej szczgulow moge podac pozniej

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano
  • Autor
Dzieki speed to juz jest jakas sensowna opcja za malą kaske
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Znalazlem nawet filmik jak to wbudowac :D

http://www.motor-talk.de/videos/videotutorial-einbau-dension-gateway-500-in-bmw-e90-teil-1-von-4-v38194.html

 

Do tego mozesz podlaczyc ekrany, kamerke, DVB-T i/lub odtwazacz DVD i I-Poda (z mozliwoscia obslugi na kierownicy)

 

Tuner do TV jest drogi ale moze tez byc inny (upewnij sie czy mozesz go zwrocic jesli nie bedzie dzialac jak nakezy, dobry tuner kosztuje duzo wiec uwazaj na tanie bo w czasie jazdy moze nie odbierac lub zorietuj sie za najlepszym tanim :wink: )

 

W zestawie jest tez komplet kabli a montaz podobno bardzo latwy :D

Poszukaj go jeszcze na Ebayu moze byc taniej

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Opublikowano

Chiński szmelc,było to już poruszane na forum,zakłóca całą jednostkę oraz cały i-driva .Jakość żałosna,jak dawniej transmitery FM.Długo na tym cała jednostka nie pociągnie.Te same skrzynki są w chinach po parę dolców.Wieszcie nie warto, "Capaz" miał to u siebie i wywalił szybko! więc coś więcej powie.

Taki sprzęt niestety aby był sprawdzony trzeba zapłacić szukajcie w "Niemcowni" lub u "herbaciarzy". :norty:

Szukajcie takich firm jak DIETZ ,DENSION , LOGIC itd.

Lub po prostu zainwestować i zmienić całą jednostkę na CIC twardy dysk. :cry2:

Edytowane przez kiler.b

Opublikowano
  • Autor
Wlasnie mam zamiar densiona dolozyc + dvd dvb-t do tego podpiąc
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Na str. Dension jest fajna rozpiska PDF z roznymi modelami pod Twoj samochod. Dobre do porownania :)

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.