Skocz do zawartości

e39 m52b25 dziwne zachowanie...


mateos182

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich za błędy z góry przepraszam bo pisze na telefonie;).Mam taki problem mam m52b25 wcześniej chyba było b20

bo auto po swapie.Wiec tak było lpg zdemontowalem to bo nie przepadam.Auto zapala niemal ze pyk.Obroty trzymają się ok dodam gazu dość wolno opadają przez 2-3sek zafaluja i wracają do normy.Auto żeby uzyskało wskazówkę temperatury na liczniku w połowie musi pokonać 15km to nie termostat bo juz chyba 3 wkładałem.Po odpieciu kostki z przeplywki na pracującym silniku brak reakcji.Cos syczy z okolic kolektora.Potrzebuje osobę z okolic Chorzowa lubkatowic żeby za piwko wpiąć kompa.Bo w tym miesiącu juz cienko.Jak dotrę do domu wrzucę foto silnika.Aha wydaje mi się ze jest za bogata mieszanka ale potrzebuje opini.

 

Pozdro.

 

Oto link do zdjecia:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a37e7fa4cdb89ab7.html

E36 1.8is 93r ---bylo

E36 1.8tds 96r---bylo

e39 523i 96r---bylo

e36 touring 325tds 1999r---obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat sie otwiera normalnie:)Tak jak ma ale kurde dziwne jest to ze az tyle trzeba przejechac cos jest nie tak juz 4 termostat testuje wszystkie wheler:/ cos tu nie teges a niewiem co chyba ze to zle odpowietrzam a juz nie mam sil teraz znow wrocilem z Siemianowic do Chorzowa to pod domem mi jeszcze do pionu brakowalo:/

E36 1.8is 93r ---bylo

E36 1.8tds 96r---bylo

e39 523i 96r---bylo

e36 touring 325tds 1999r---obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.