Skocz do zawartości

Problem Skrzynia E38 725 tds

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich :) jestem nowym uzytkownikiem :D Mam dozy problem BMW z E38, 725 TDS ; nie dawno kopiłem E38 od francuza:) problem polega skrzyni automatu. nie wiem jak to wytłumaczyć, wytłumaczę prosto jak mogę . jest zablokowana na 3 biegu. tak on twierdzi, a jak sie przyrzuci w tryb sportowy czyli reczny to porusza sie i można przełączać a jak w tryb automatyczny wejdzie to jest zablokowany na na tym 3 biegu czy jedzie nie wiem. boje sie włączać nie próbowałem. wymienił komputer i jest to sama on twierdzi, ze trzeba nowe oprogramowanie wgrać i będzie ok powiedzilei w serwisie ze nie sa pewni ze bedzie codzic bez zarzutów. mowil ze jechal i sie tak stalo nie szalal :) nie ma czym za bardzo:) :lol: tak ze prosze o wyrozumienie o taka tresc :)
Opublikowano
  • Autor
Witam wszystkich :) jestem nowym uzytkownikiem :D Mam dozy problem BMW z E38, 725 TDS ; nie dawno kopiłem E38 od francuza:) problem polega skrzyni automatu. nie wiem jak to wytłumaczyć, wytłumaczę prosto jak mogę . jest zablokowana na 3 biegu. tak on twierdzi, a jak sie przyrzuci w tryb sportowy czyli reczny to porusza sie i można przełączać a jak w tryb automatyczny wejdzie to jest zablokowany na na tym 3 biegu czy jedzie nie wiem. boje sie włączać nie próbowałem. wymienił komputer i jest to sama on twierdzi, ze trzeba nowe oprogramowanie wgrać i będzie ok powiedzilei w serwisie ze nie sa pewni ze bedzie codzic bez zarzutów. mowil ze jechal i sie tak stalo nie szalal :) nie ma czym za bardzo:) :lol: tak ze prosze o wyrozumienie o taka tresc :)
Opublikowano
  • Autor

chłopaki pomoście

:)

Opublikowano
  • Autor
chłopaki pomocy :|
Opublikowano
  • Autor
uzywam :) dozo stron internetowych :) dlaczego pytasz :) chce rozwiązać problem a nie dyskutować na inne tematy :D
Opublikowano
uzywam :) dozo stron internetowych :) dlaczego pytasz :) chce rozwiązać problem a nie dyskutować na inne tematy :D

Nie mam pytań

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.