Skocz do zawartości

Poszukiwany dobry tapicer lub sam materiał E46 W-wa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

tak jak w temacie poszukuje dobrego tapicera który mógłby naprawić mój fotel. Chodzi o przetarty bok fotela M-pakiet skora .

Generalnie dobry warsztat już znalazłem ale porównałem próbkę materiału od gościa i różni się on od mojego na tyle ze chciałbym znaleźć coś lepszego....

Czy ktoś naprawiał juz takie coś , a jeśli tak to prosiłbym o namiary na warsztat a także o zdjęcia z wykonanej roboty, lub ktoś dobrał gdzieś w jakiejś hurtowni skore o podobnej strukturze i kolorze??

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdą mają dostępną ale jest....sam kupowałem :):) a jak nie trafisz a chcesz mieć taki sam kolor to chyba tylko szukać fotela jakiegoś pozostaje ale trzeba jechać i oglądać, bo też może się różnić odcieniem mimo tego ze kod skóry jest taki sam :wink:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja moge polecic firme skanleder. Sam robilem u goscia kompletna tapicerke do m3 e46 z boczkami, kiera i podlokietnikiem i powiem Ci ze naprawde sie postaral. Nie ma sie do czego przyczepic. Za calosc zaplacilem 2800, bez kiery -200 nie wiem ile sam fotel by kosztował. Jedyny minus to ze jest w Giżycku na mazurach. U mnie bylo to tak, przyjechalem wybralem material i umowilem sie na konkretny termin, jak przyszedl umowiony dzien oddalem mu auto na 3 dni i wszystko bylo gotowe. Generalnie zajmuje sie on bmw i audi. Jak chcesz to wygoogluj firme skanleder i zobacz sobie foty z realizacji. Ja polecam :)

Dodam ze z tytulu ze u mnie byla emka to bylo drozej bo trudniejsze fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.