Skocz do zawartości

325i 330i-średnie ceny zadbanych sztuk


pirlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Na razie tylko patrzę,lekko myślę na zmiany nadejdzie czas najwcześniej za rok bo jestem zadowolony ze swojej 318 i(jest w miarę dynamiczna,komfortowa,bezawaryjna i rozsądnie pali),ale cóż...nie muszę nikogo przekonywać,że jednak silniki R6 to nieco inna bajka niż R4.Dlatego na razie tylko sobie patrzę :)

Tak się zastanawiam jaka jest mniej więcej średnia cena takiego auta 325 bądź 330?Chodziłoby o auto po liftingu,sedan lata 2003-2004 manual...m-pakiet mile widziany,ale niekoniecznie(z całą pewnością windowałby cenę do góry).Chodziłoby oczywiście tylko i wyłącznie o silniki benzynowe i tylko i wyłącznie z napędem na tył(bo były też wersje z napędem na 4x4)Pytanie takie zadaje tylko po to by mieć lepsze rozeznanie w rynku.Oczywiście chodzi mi o ceny w euro bo w PL to kupować napewno jeśli już to kupować nie będę.Dokładne parametry,bolączki,wyposażenia to wszystko sobie doczytam-mam czas i wszystko jest w necie.

Chodzi tylko o średnie aktualne ceny zadbanych sztuk.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to by mieć pogląd.Ceny przez rok zmienią się w bardzo minimalnym stopniu,więc odpowiedź na to pytanie będzie w dużej części aktualna za rok.Z tego co widzę rozbieżność cenowa jest naprawdę spora,dlatego też ten wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym jeżeli ktoś zakładał podobny wątek 2-3,4 lata temu to może być on już nieco"przeterminowany"-wiec temat nie jest zupełnie bez sensu,ponieważ ma dawać jakomś wiedzę jak dziś i w najbliższej przyszłości te ceny będą się kształtować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.