Skocz do zawartości

[PYTANIE] Obklejanie folią odbłyśnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu zastanawia mnie jedna sprawa, chodzi o obklejanie folią odbłyśnika (lustra czy jak to tam się fachowo nazywa) / halogenów. Interesuje mnie efekt uzyskany na filmiku:

 

 

Jak dla mnie wygląda to świetnie! Jedynym problemem może być uzyskanie przeglądu, bądź spotkanie z policją i utrata dowodu. Jak to wygląda prawnie? Takie zabiegi są 'legalne'? Nikt się nie będzie tego czepiał? Przyznam szczerze że pobieżnie szukałem informacji na ten temat i zdania są różne. Przejrzałem nawet rozporządzenie ministra (w sprawie wyposażenia itp.) ale nie znalazłem odpowiedzi. Bo pod obklejanie klosza folią, i zmniejszenia strumienia światła to raczej nie podchodzi.

 

Może ktoś z was wie coś więcej na ten temat, posiada takie modyfikacje, spotkał się z konsekwencjami bądź nie. Jak to u nas wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za muzyka w tle ?! Niedobrze sie robi...obym takich pajców nie spotkał na swojej drodze

...Wątpię żeby policja Ci coś zrobiła za to o ile w ogóle wpadną na taki pomysł.

to tylko halogeny

Masz moje pozwolenie

Przegląd jest Dla Ciebie problemem? haha Chyba to ty jesteś bohaterem tego filmiku bo w Polsce normalni ludzie nie mają takich problemów tzn z przeglądem :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka owszem, beznadziejna - ale to nie jest tutaj tematem :8)

Nigdzie nie pisałem że mam problem z załatwieniem przeglądu. Sam przecież wiesz jak to w Polsce wygląda - nie rozumiem po co ten tekst....

 

Chciałbym po prostu wiedzieć jakie mają doświadczenia ludzie, którzy mają tego typu przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.