Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkoduj zgodnie z regulaminem VIN viewtopic.php?f=44&t=72889

Rozumiem, że przebieg taki jak sobie zażyczy kupujący ? Bo sprzedający nie wskazał przebiegu.

Coś z prawej listy pod reflektorem krzywo, jak wyjmowane i wkładane to powinny pasować idealnie.

Z lewej też coś nie tam w stosunku listwa zderzak.

Zderzak krzywawo ale to się zdarza.

Brak foty kieratu i fotela z lewej, nawet nie spróbował zrobić zdjęcia w tej okolicy, a to plus brak przebiegu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkoduj zgodnie z regulaminem VIN viewtopic.php?f=44&t=72889

czekam jeszcze na VIN

Coś z prawej listy pod reflektorem krzywo, jak wyjmowane i wkładane to powinny pasować idealnie.

Z lewej też coś nie tam w stosunku listwa zderzak.

Zderzak krzywawo ale to się zdarza.

Też to zauważyłem ale może jest jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zderzaka, bo z listwą coś nie tak, jak u siebie też ją ruszałem jak wyciągałem reflektor na zewnątrz, ale po złożeniu wraca na swoje miejsce.

Coś przodem ewidentnie było, na srebrnym szczególnie widać.

na moje oko listewki są ok ze zderzakiem jest coś nie tak ;) jezeli faktycznie miał strzała w przód to airbag od kiery już nie siedzi tak głęboko jak powinien a tu z daleka widać, że nawet trochę odstaje...celowo nie zrobił foty przy otwartych drzwiach...ale mogę się tez mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś słabo z twoim wzrokiem, listwa z prawej strony na łączeniu z błotnikiem zdecydowanie nie jest ok.

Plus rzut z przodu, po prawej stronie jest inna szpara między reflektorem niż z lewej strony, ogólnie obie nie są właściwe bo seryjne szpary są niestety większe, ale pod reflektorem w lewej widać, że czym bardziej do wewnątrz szpara się powiększa - nie mów, że tego nie widzisz i to jest twoim zdaniem ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś słabo z twoim wzrokiem, listwa z prawej strony na łączeniu z błotnikiem zdecydowanie nie jest ok.

Plus rzut z przodu, po prawej stronie jest inna szpara między reflektorem niż z lewej strony, ogólnie obie nie są właściwe bo seryjne szpary są niestety większe, ale pod reflektorem w lewej widać, że czym bardziej do wewnątrz szpara się powiększa - nie mów, że tego nie widzisz i to jest twoim zdaniem ok

faktycznie widać jak byk ;) spojrzałem tylko na pierwsza fote i wnętrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.