Skocz do zawartości

E61 530d WBANJ71080CR14700


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBANJ71080CR14700

Kod typu NJ71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E61 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M57/TU

Pojemność skokowa 3.00

Moc 160

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2005-01-27

 

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S217A AKTIVLENKUNG Aktywny układ kierowniczy

S229A DYNAMIC DRIVE Dynamic Drive

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S386A DACHRELING Reling dachowy

S402A PANORAMA GLASDACH Dach panoramiczny elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S464A SKISACK Worek na narty

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S590A LM RAEDER STERNSP.123 MIT NOTLAUF. Obr. BMW, st. le. spr. gw. 123

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

Chyba Ci się udało wkleić wreszcie ładne auto :cool2: 20tys rabatu :shock: ale może w garażu już stoi F10 stąd ta promocja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to było "BMW OD DENTYSTY"

http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNotFound/?item=3420578328&title=bmw-od-dentysty

 

Ale nie mogę odszukać aukcji iw archiwum

nie chce być wścibski ale co z tego, że było napisane "od dentysty" :mrgreen: to nic nie zmienia :mrgreen: a no potaniała potaniała bo trochę na początku przesadził z ceną moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to było "BMW OD DENTYSTY"

http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNotFound/?item=3420578328&title=bmw-od-dentysty

 

Ale nie mogę odszukać aukcji iw archiwum

nie chce być wścibski ale co z tego, że było napisane "od dentysty" :mrgreen: to nic nie zmienia :mrgreen: a no potaniała potaniała bo trochę na początku przesadził z ceną moim zdaniem

 

Panie Czepialski, dałem link do tej aukcji bo może ktoś odszuka zdjęcia i opis a to może się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem... Możecie wierzyć lub nie, ale właścicielem rzeczywiście był dentysta. Autem jeździła natomiast jego żona, właścicielka firmy drukarskiej, z którą de facto rozmawiałem (również o technicznych aspektach). Powodem sprzedaży auta było nowe Audi A5, które stało obok kilku innych ich aut na posesji, m.in. Jaguara w wersji cabrio.

Auto trafione w dziesiątkę. Nie było się do czego przyczepić. Wszystkie wymiany i serwisy robione w salonie BMW. Diagnostyka w serwisie w pełni potwierdziła bezwypadkowość i pełną sprawność. Pełna dokumentacja historii auta... Byłem w szoku gdy zobaczyłem jak skrupulatnie można dbać o wszelkie czynności serwisowe i systematycznie składować ich dokumentację.

 

Zawsze, podobnie jak większość z Was uważałem, że jak "jeździła kobieta", lub jak "od dentysty", to nawet nie warto interesować się ofertą bo to ściema. A tu proszę, okazało się, że kupiłem auto właśnie od takich ludzi.

I jest świetne :)

Zatem dziękuję bardzo wszystkim za poświęcony czas i za oglądanie wielu wstawianych tutaj przeze mnie "paździochów".

Szerokiej i do zobaczenia na trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym ASO, bo niby aso a dywany z giełdy do poloneza atu ... które się zawijają pod nogami ...

Nawet trochę nie podobne do właściwego kroju. Chyba że tą bmw mieli do przewożenia psów do lasu albo innych większych gabarytowo pierdół. Choć mimo to ja bym ori założył.

Oby się dobrze sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym ASO, bo niby aso a dywany z giełdy do poloneza atu ... które się zawijają pod nogami ...

Nawet trochę nie podobne do właściwego kroju. Chyba że tą bmw mieli do przewożenia psów do lasu albo innych większych gabarytowo pierdół. Choć mimo to ja bym ori założył.

Oby się dobrze sprawował.

 

Auto zostało tak przygotowane do zimy. Osobno dostałem oryginalne welurowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yłem w szoku gdy zobaczyłem jak skrupulatnie można dbać o wszelkie czynności serwisowe i systematycznie składować ich dokumentację.

No w końcu to "auto od dentysty", a nie od byle kogo :D

 

Byle dentysta czy byle endokrynolog, ważne że o auto dbał i miał kasę żeby wszystko wymieniać na oryginalne i na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi co niektórych są żałosne, nic nie wniosły merytorycznego do tematu, aby pomóc koledze tylko jakieś uszczypliwości pod adresem sprzedawcy (nie handlarza), który de facto od samego początku od wystawienia ogłoszenia rzeczowo i konkretnie przedstawiał samochód posiadając na to odpowiednie dokumenty. Teraz z kolei po zakupie auta to chyba z zazdrości, że kolega kupił pewny, dobry samochód czepianie się dywaników. Po prostu żenada. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją opinię, że nie pasuje mi serwisowany w aso samochód który ma dywaniki z giełdy.

Kupił już i ok, ale że wszyscy kłamią, zwłaszcza sprzedający ( cokolwiek ) to można by posprawdzać to i owo.

Bo za serwis w aso to by już dywaniki dali w gratisie a każdy wie, ze ori dywany starczają na dużo powyżej 200k a gumowe nie sa takie drogie, sam kupowałem w tym roku ori w aso.

Po prostu obawiam się, że to co jest dla jednego jest wymarzonym pojazdem, dla innego było furgonetką z dużym bagaznikiem i składanymi oparciami, które można pałować i orać jak tirówkę na drzewie.

Szczegóły zdradzają wiele nieścisłości jak się dobrze przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją opinię, że nie pasuje mi serwisowany w aso samochód który ma dywaniki z giełdy.

Można rozumieć, że jakbyś oglądał auto, którego stan byłby ok, ale dywaniki nie te to byś je odrzucił. Nieźle...

[...]Bo za serwis w aso to by już dywaniki dali w gratisie[...]

Nie znam takiego serwisu. A Ty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją opinię, że nie pasuje mi serwisowany w aso samochód który ma dywaniki z giełdy.

Kupił już i ok, ale że wszyscy kłamią, zwłaszcza sprzedający ( cokolwiek ) to można by posprawdzać to i owo.

Bo za serwis w aso to by już dywaniki dali w gratisie a każdy wie, ze ori dywany starczają na dużo powyżej 200k a gumowe nie sa takie drogie, sam kupowałem w tym roku ori w aso.

Po prostu obawiam się, że to co jest dla jednego jest wymarzonym pojazdem, dla innego było furgonetką z dużym bagaznikiem i składanymi oparciami, które można pałować i orać jak tirówkę na drzewie.

Szczegóły zdradzają wiele nieścisłości jak się dobrze przyjrzeć.

 

Nie nadążam z Twoim tokiem rozumowania :mad2: , ale wnioskuję po wypowiedzi, że auto służyło do wożenia materiałów budowlanych na ten nowy dom, a w weekendy jako WRC do latania bokiem po pobliskich oesach. No, ale nie każdy ma szczęcie kupienia samochodu który służył jako „ołtarzyk” czczony w dzień powszedni aby następnie udać się nim w niedzielę do kościała oddalonego o 3 km. :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kupiłem... Możecie wierzyć lub nie, ale właścicielem rzeczywiście był dentysta. Autem jeździła natomiast jego żona, właścicielka firmy drukarskiej, z którą de facto rozmawiałem (również o technicznych aspektach). Powodem sprzedaży auta było nowe Audi A5, które stało obok kilku innych ich aut na posesji, m.in. Jaguara w wersji cabrio.

Auto trafione w dziesiątkę. Nie było się do czego przyczepić. Wszystkie wymiany i serwisy robione w salonie BMW. Diagnostyka w serwisie w pełni potwierdziła bezwypadkowość i pełną sprawność. Pełna dokumentacja historii auta... Byłem w szoku gdy zobaczyłem jak skrupulatnie można dbać o wszelkie czynności serwisowe i systematycznie składować ich dokumentację.

 

Zawsze, podobnie jak większość z Was uważałem, że jak "jeździła kobieta", lub jak "od dentysty", to nawet nie warto interesować się ofertą bo to ściema. A tu proszę, okazało się, że kupiłem auto właśnie od takich ludzi.

I jest świetne :)

Zatem dziękuję bardzo wszystkim za poświęcony czas i za oglądanie wielu wstawianych tutaj przeze mnie "paździochów".

Szerokiej i do zobaczenia na trasie!

Mnie nic nie musisz udowadniać, jest mój post sprzed Twojego kupna więc dla mnie to nie jest zaskoczenie że to auto okazało się takie jak byc powinno, gratuluję upragnionego "wózka" :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją opinię, że nie pasuje mi serwisowany w aso samochód który ma dywaniki z giełdy.

Można rozumieć, że jakbyś oglądał auto, którego stan byłby ok, ale dywaniki nie te to byś je odrzucił. Nieźle...

[...]Bo za serwis w aso to by już dywaniki dali w gratisie[...]

Nie znam takiego serwisu. A Ty??

Bez zbędnych złośliwości ... no ja znam takie serwisy - każdy serwis, aso i inny dealer, przy zakupie, serwisie jest skłonny dać coś w gratisie, kwestia rozmowy.

Nie raz w dziale tego forum, snuto domysły, dlaczego przy tym przebiegu nie ma już ori dywanów, albo dlaczego do takiego samochodu wsadził dywany uniwersalne za 30zł itd, to co mogło być z oszczędzaniem na innych rzeczach.

Pewne pierdoły wychodzą po kupnie samochodu, wtedy się okazuje na jakiej firmy poprzednik zmieniał części, czy parami czy osobno itd.

Fajnie, jak jest z wysokiej półki, ori i parami, można potwierdzić że dobry zakup, poprzednik nie bajerant w innych przypadkach się nikt nie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją opinię, że nie pasuje mi serwisowany w aso samochód który ma dywaniki z giełdy.

Kupił już i ok, ale że wszyscy kłamią, zwłaszcza sprzedający ( cokolwiek ) to można by posprawdzać to i owo.

Bo za serwis w aso to by już dywaniki dali w gratisie a każdy wie, ze ori dywany starczają na dużo powyżej 200k a gumowe nie sa takie drogie, sam kupowałem w tym roku ori w aso.

Po prostu obawiam się, że to co jest dla jednego jest wymarzonym pojazdem, dla innego było furgonetką z dużym bagaznikiem i składanymi oparciami, które można pałować i orać jak tirówkę na drzewie.

Szczegóły zdradzają wiele nieścisłości jak się dobrze przyjrzeć.

 

Nie nadążam z Twoim tokiem rozumowania :mad2: , ale wnioskuję po wypowiedzi, że auto służyło do wożenia materiałów budowlanych na ten nowy dom, a w weekendy jako WRC do latania bokiem po pobliskich oesach. No, ale nie każdy ma szczęcie kupienia samochodu który służył jako „ołtarzyk” czczony w dzień powszedni aby następnie udać się nim w niedzielę do kościała oddalonego o 3 km. :norty:

 

Nie chodzi o ołtarzyk, samochód można szybko "zajechać", jak dobrej klasy to z zewnątrz nic nie widać.

A moja w/w sugestia, miała na celu uzmysłowienie że kombi jako 3 w rodzinie mogło i za pewne było inaczej traktowane niż cabrio czy coupe jako 3 w rodzinie.

Zainteresowany kupił, fajnie że nie bita sztuka, przebieg potwierdzony - jeśli jest jak pisze to super i się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.