Skocz do zawartości

[e46 330xd] skrznia automat


macias1311

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję zrobic nowy soft do skrzyni GM A5S390R.

Chce się uczepic ostatniej deski ratunku, może pomoże. Skrzynia po wyżej 100km/h

czasem zachowuje się jakbym jechał po tarce tak przez 2sek. Oleje +filtry powymieniałem.

Może soft pomoże. Tylko nie mam w okolicy nikogo takiego. Czy jest możliwośc przesłania

na e-mail lub ktoś z małopolski by mi to zrobił?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak masz kabel i działającą INPE to sam zrobisz. Sprawa jest bardzo prosta. Ja się zbierałem z pół roku. Miesiące przygotowań. A to wystarczy SP Daten ściągnąć, 10 minut strachu i po sprawie. Ale czy to ci pomoże na twoją usterkę to wątpie. Z tego co tu czytałem to wygląda na hydrokonwerter, ale spróbować warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak samo się zabieram, Kabel zakupiłem dwa miesiące temu a INPA jeszcze niezainstalowana.

Mógłbyś podac strone z softem albo gdzie szukac? Tak wogóle to cieszyłbym się jakby to był konwerter

bo bym wymienił i miał spokój, a tak prawie od roku tak mam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na ceny.

Konwerter zwykły 1000zł a robiony w holandii 1800zł.

Operacje przeprowadzi mój mechanik więc nie jest źle. Napewno remont skrzyni jest droższy.

Mam tylko nadzieje ze to tylko konwerter. Żona mówi sprzedaj a ja nie, wyremontuje i wezme ją ze sobą do trumny :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.

mam jeszcze pytanie.

czy wymieniać konwerter na wiosne

czy czekac kiedy się rozpadnie.

Chciałbym sie dowiedziec czy czekając na rozpadający sie konwerter więcej szkód sobie nie narobie, czy to jest zupełnie inna sprawa i niema wpływu na skrzynie.

Skrzynia sama wsobie działa poprawnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam.

jestem już po wymianie konwertera. Narazie był tylko krótki test ale nie wystąpiły żadne objawy które

mnie męczyły. Gwarancje dostałem na 36 miesiecy. Koszt regeneracji 738zł. Żałuje że nie wiedziałem wcześniej

ponieważ dowiedziałem się że robią konwertery wzmacniane z zaworem lockup carbonowym-koszt 250zł więcej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też jestem chwilę przed wymianą/regeneracją konwertera i z tego co mi mówił polecany fachman od automatów, to jeśli już widać że jest do roboty to lepiej to zrobić, bo może, ale nie musi coś w skrzyni się dodatkowo posypać.

mi wycenili wymianę konwertera, wymiana olejów, filtrów, przegląd całościowy skrzyni na 1600zł, więc nie ma tragedii (ostatnio za sprzęgło i dwumas w rodziców 407 zapłaciłem 3000zł :|)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.