Skocz do zawartości

E91 318i 2009 - VIN WBAUS31000A527409


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jutro prawdopodobnie jadę oglądać (i być może kupić). Zna ktoś, widział ktoś? Możecie coś powiedzieć o tym egzemplarzu? Szukam pewnego samochodu, który niekoniecznie będzie allegrową okazją. Podaję link do wątku z forum BMW: viewtopic.php?f=158&t=211072 . Z góry dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie wyłącznie kombi. Na xenonach bardzo mi nie zależy. Auto musi być tylko w bardzo dobrym stanie. Najbardziej boję się tego, że chcę zamienić nowy samochód (rocznik ten sam, ale mniej niż 40 tys. przebiegu zrobionego przeze mnie od nowości) na BMKę z przebiegiem 4x większym...). Mam nadzieję, że stan okaże się taki jak sprzedający zapewnia i BMKa pojeździ kilka latek bez awarii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci sprzedam moje e91 które też ma 45tys przebiegu :mrgreen:

 

A tak poważnie to auto wygląda ładnie, a jaka cena bo nigdzie nie mogę znaleźć?

Dlaczego odpuściłeś tą czerwoną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka cena bo nigdzie nie mogę znaleźć?

57,5 tys. czyli drożej niż okazje z Allegro. Cenę usprawiedliwia mam nadzieję stan oraz 2x alu, 2x opony, nowe klocki, tarcze, płyny itp...

Dlaczego odpuściłeś tą czerwoną???

Dostałem od sprzedającego maila z opinią rzeczoznawcy i doszedłem do wniosku, że o samochód nie dbano tak jak bym tego oczekiwał. Do tego tutaj mam idrive, na którym mi chyba bardziej zależy niż na ksenonach i skórzanej tapicerce (zresztą nie wiadomo skąd ta skóra...). Słabszy silnik przeboleję, nie będę się ścigał. Poza tym do czerwonej musiałbym sporo doinwestować (alu, opony itd.). I to zawsze handlarz... Tutaj mam osobę prywatną z forum. Mniejsza szansa wpakowania się na minę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry tok myślenia przy kupnie samochodu - poza tym to auto z forum więc zawsze "pewniejsze"

Cena jak za porządny samochód :cool2:

Wyposażenie fajne :cool2: Fakt brak xenonów ale to zawsze można dołożyć w razie czego

 

Chociaż kilka wątków niżej ktoś kupił 318d e91 z 2012r za 55tys :norty:

 

Po VIN widzę, ze NL więc może aktualny właściciel posiada oryginalny numer rejestracyjny - mógłby coś pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.