Skocz do zawartości

e90 2006 win: WBAVC31000PY58389

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co myślicie o tym samochodzie. http://www.autopl.eu/oferta.html książke serwosowa plus faktury widziałam wszystko ok. Jeden element był malowany. Samochód z Francji. Widzę, że po kliknięciu w link wyskakują wszystkie oferty chodzi o bmw 320 za 28900 kolor zielony.
Opublikowano

Jeden element malowany??? :duh: A błotniki przednie są dwa i na pewno było malowane powtórnie :mad2:

 

No i oczywiście słupek środkowy lewy -- ale to już raczej nie po przecierce parkingowej (skoro malowane wnęki)

 

Więc ciekawe kto Cię poinformował o malowanym "jednym elemencie"? Bo jak malowali wykroje z lewej strony to przypuszczam cały bok jest "czarowany"

 

No ale czego się spodziewać po e90 w cenie dobrego e46 :cool2:

Opublikowano
  • Autor
Czyli jednym słowem musiał być porządnie skasowany? :shock: jeśli chodzi o przebieg to raczej cofany nie jest, w książce i na fakturach się wszystko zgadza.
Opublikowano
Czyli jednym słowem musiał być porządnie skasowany? :shock: jeśli chodzi o przebieg to raczej cofany nie jest, w książce i na fakturach się wszystko zgadza.

 

No więc z czegoś ta "Super cena" musi wynikać, a skoro nie z wysokiego przebiegu to odpowiedź raczej prosta.

A jak oglądałeś auto to nie widziałeś co było robione?

 

A który element wg sprzedającego był lakierowany i z jakiego powodu???

 

BTW to tańszej 320d z tego roku już chyba nie było na allegro???

Opublikowano
  • Autor
Samochód wizualnie oglądał tata 65 lat to dla niego ma być. Ja skupilam się na dokumentacji (kiedyś mieliśmy niemałą przygodę). Z tego co mówił sprzedawca to miał lekka stłuczek i byl malowany lewy bok - dokładne jego słowa. Najpierw zależało mi na sprawdzeniu właśnie dokumentacji, więc szczerze za bardzo się samochodowi nie przejrzalam, mieliśmy zamiar wybrać się w poniedziałek i skupić się właśnie na oględzinach.

Edytowane przez illa22

Opublikowano
byl malowany lewy bok

 

To w sumie jeden element :cool2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ale skoro malowane były wnęki to lekka stłuczka to nie była

Opublikowano
  • Autor
Czyli podsumowując nie warto sobie zawracać głowy? To tata będzie zawiedziony. Miał to być samochód dla niego używany może 2-3 razy w tygodniu do sklepu i spowrotem. Rozumiem, że po takim dzwonię, mogą być powichrowane jakieś belki co stwarza niebezpieczenstwo przy jakiejs stluczce i np po roku, będzie jakąś rdza wychodziła na tych malowanych częściach? Przepraszam za głupie pytania, ale jestem kobieta, która średnio zna się na samochodach :oops:
Opublikowano

Wg mnie nie warto interesować się BMW e90 od handlarza poniżej 30tys bo zawsze w parze z ceną idzie stan techniczny i niska cena z czegoś musi wynikać.

 

Auto które wkleiłaś na pewno ma lakierowany przód i bok - pytanie tylko dlaczego??? Jak zostało naprawione itp. ??? Bez oględzin przez fachowca absolutnie bym go nie kupował.

Auto robione "na handel" więc z pewnością "po taniości" - pytanie czy odpaliło poduszki, przy tym uderzeniu? i czy są na swoim miejscu - a może zamiast nich wsadzone oporniki. To wszystko trzeba dokładnie sprawdzić. I obowiązkowo geometria podwozia.

 

Jeśli handlarz naprawia auto po wypadku po to by je zaraz sprzedać - to każda inwestycja pomniejsza jego zarobek - pamiętaj o tym.

Opublikowano
  • Autor
Bardzo dziękuję, niby facet mówił, że jego kolega kupił go dla siebie, ale firma mu pada, więc wyprzedaje wszystko - średnio w to wierzę, bo ludzie multum bajek opowiadają, więc rezygnuje - wielkie dzięki
Opublikowano
Bardzo dziękuję, niby facet mówił, że jego kolega kupił go dla siebie, ale firma mu pada, więc wyprzedaje wszystko - średnio w to wierzę, bo ludzie multum bajek opowiadają, więc rezygnuje - wielkie dzięki

 

Każdy tak mówi, bo przecież nie przyzna się że kupił powypadkowe naprawił i chce zarobić.

 

Dobra decyzja z tym odpuszczeniem samochodu - radziłbym również podnieść budżet o przynajmniej 6tys i szukać aut z prywatnych rąk.

Opublikowano

Tańszych nie było? :roll:

Prędzej uwierzę w jednorożce niż w autentyczność tego przebiegu :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

na modlińskiej to jest jeden wielki kibel.

z tego komisu też był już jakiś wałek.

tak jak z kilku innych.

jeśli dobrze pamiętam był zielony compact który oglądałem dla kolegi z forum który cały bok miał przewalony i jakieś m3 ze stanów ze słupa zeskrobane.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.