Skocz do zawartości

[E34] Zakup interfejsu.


firetire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

{Wiem, że na forum jest wyszukiwarka. Problem w tym ze linki do alledrogo wygasły i nie wiem o jakich interfejsach jest mowa.}

 

Chciałbym kupić interfejs do mojej buni. Jest to BMW E34 525i Touring 11.95r. Chciałbym się pobawić w zmianę języka plus jakieś zmiany w modułach plus oczywiście diagnozowanie. Robię to tylko na użytek prywatny dlatego nie chce kupować interfejsu za tysiące. Problem polega tez na tym, że w moim komputerze są dostępne tylko porty USB (nie ma PCMCIA ani PCI-Ex żeby podłączyć kartę na złącze do większości interfejsów). Posiadam też zabytek - laptopa IBM z takim portem jak do większości interfejsów. Jednak siedzi tam procek 700 MHz, 64 MB RAMu itd wiec zapewne wykorzystanie go nie będzie możliwe. Zatem jaki interfejs mi polecacie? Jak rozumiem później najlepszym pomysłem jest mozolna konfigurowanie INPA i działanie na takim komplecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod usb żadnym interfejsem za dużo nie zdziałasz w e34, rozejrzyj się za jakimś sprzętem z gniazdem rs i kup interfejs ads.

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam przejściówek bo interfejs nie bedzie działał, jedyna przejściówka jaką możesz zastosować to pod gniazdo pcmcia ale i tak nie każda przejściówka się nadaje a jakiej firmy polecają użytkownicy musisz poszukać na forum.

Co do sprzętu to inpa nie jest wymagająca, możesz zaczynać od 512 MB pamięci i procek 1,2 Ghz wystarczy, oczywiście czym lepszy sprzęt to inpa bedzie latać szybciej.

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.