Skocz do zawartości

[e46] Fotele z innych modeli


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam sportowe fotele lecz zwykle, bez niczego. Zamierzam je "zmodzic" lub wymienic na jakies inne, lecz nie wiem czy fotele z jakis innych modeli beda pasowac bez wiekszych przerobek, np m3 e46? Lub jakis inne. Chciałbym mieć grzane i pompowane, teraz nie mam. Wiem ze liczy sie to z kosztami i dlubaniem ale wiem ze jest to mozliwe jednak nie wiem czy nie warto wymienic je poprostu na inne. Gdyby byly inne to po zamontowaniu dalbym calos do obszycia w jednym kolorze zeby to jakos wygladalo. Nie zalezy mi na "kaszanie" chce miec poprostu fajne fotele a ciezko jest znalezc sportowe, elektryczne i podgrzewane do e46. Nie wiem czy do e46 byly pompowane jesli tak to znalezc takie to pewnie graniczy z cudem, dlatego pytam o fotele z innych modeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu poszukałbym zestawu tylko i wyłącznie od E46

Jeśli zakupisz od innego modelu bmw sadzę że przeróbki będą nieuniknione

Podłączenie ogrzewania foteli też jest do ogarnięcia

wiązki kabli,maty panel z opcją na podgrzewanie

Ktoś tak sobie zrobił kiedyś na forum megane coupe

 

Na allegro jest dużo zestawów skórzanych do e46

 

Jak dobrze popatrzysz będziesz widział że szyny foteli są takie same a co za tym idzie ich mocowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam mały problem a mianowicie chodzi o to że w ostatnim czasie zmieniłem swoje zwykłe fotele na skóry, wcześniej miałem dzieloną tylną kanapę itp. w tym momencie oparcie na tyle jest jednolite i niema czegoś takiego jak jakieś wzmocnienie pleców fotela od strony bagażnika czyli widać po prostu piankę i podłokietnik wpada mi do środka bagażnika. Czy można coś kupić żeby to ładnie wyglądało i spełniało swoją funkcję?

Mam nadzieję że dobrze opisałem swój problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem a mianowicie chodzi o to że w ostatnim czasie zmieniłem swoje zwykłe fotele na skóry, wcześniej miałem dzieloną tylną kanapę itp. w tym momencie oparcie na tyle jest jednolite i niema czegoś takiego jak jakieś wzmocnienie pleców fotela od strony bagażnika czyli widać po prostu piankę i podłokietnik wpada mi do środka bagażnika. Czy można coś kupić żeby to ładnie wyglądało i spełniało swoją funkcję?

Mam nadzieję że dobrze opisałem swój problem :)

 

w takiej sytuacji pomyslalbym nad przelozeniem samej skory do starych opac zeby funkcjonowala dzielona kanapa. albo jezeli Ci nie potrzena to musialbys kupic blache jak w werjach bez skladanej kanapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.