Skocz do zawartości

e92 2007 & gniazdo OBD2


prfraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie komentuje, ale postaram sie pomoc.

 

Tu masz info, gdzie sa interesujace Cie/zlodzieja piny.

 

http://obrazki.elektroda.net/46_1242380792.jpg

 

Zamien miejscami mase z +12 i powinno wystarczyc.

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) zaraz pewnie pojawia sie komentarze typu 'a w angli nie kradna?' itp.

Hmm, juz raz wracalem samolotem po tym jak zajumali mi Tourana, ubezpieczenie i owszem wrocilo kase ale ile ku... polecialo to malo :) no i musialem cala garderobe kupic na szybko. Nawet zapasowe majtki rabneli :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz mial mozliwosc, to podnies sobie I-Level calego samochodu (wgraj nowy soft).

Jest sporo poprawek, poza tym wyeliminujesz mozliwosc dogrania czystego klucza - tym samym najprostszego zajumania samochodu.

Wylacz rowniez softowo (dokoduj) mozliwosc rozbrajania alarmu przez przekrecenie kluczykiem w zamku drzwi!

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Jak bedziesz mial mozliwosc, to podnies sobie I-Level calego samochodu (wgraj nowy soft).

Jest sporo poprawek, poza tym wyeliminujesz mozliwosc dogrania czystego klucza - tym samym najprostszego zajumania samochodu.

Wylacz rowniez softowo (dokoduj) mozliwosc rozbrajania alarmu przez przekrecenie kluczykiem w zamku drzwi!

Jakim programem można podnieść soft oraz zmienić te dwie opcje żeby zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Albo chociaż jak sprawdzić w jakiej pozycji są te opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.