Skocz do zawartości

bmw e39 nie moge otworzyc bagażnika i siweci sie airbag


karollolo88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum,jezeli zakladam temat nie tu gdzie trzeba lub cos takiego bylo to z góry przepraszam.

Jestem szczesliwym posiadaczem E39 520i sedan i mam maly problem z bagaznikiem nie moge go otworzyc do wczoraj dzialal normalnie dzis na klamke nad tablica rejstracyjna nie reaguje, otwierania w srodku moje bmw nie posiada a kluczykiem chodzi i wlewo i w prawo 45stopni ale nie otwiera. Czy jest jakas opcja zeby otworzyc go? czytalem o wierceniu pod tablica rejestracyjna ale nie bardzo wiem gdzie to wywiercic i jak duza dziura a moze jest jakis inny patent na to?

Drugi problem ostatnio po podrozy po nierownej dziurawej drodze zapalila mi sie kontrolka poduszek powietrznych i pali sie caly czas co moze byc przyczyna i jak to moge naprawic? za jakakolwiek pomoc bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka to możę być uszkodzona mata zajętości pasażera. Można wlutować emulator i usunąć błąd. Ale co się stało to musisz kompem sprawdzić.

 

Co do bagażnika to sprawdź przewody między klapą a karoserią. Siedzą w takim gumowym wężyku. Otworzysz klapę to zauważysz. Nie da się kluczykiem przekręcić w lewo i dalej użyć siły w lewo powinno puścić zabezpieczenie i mechanicznie otworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien iść w lewo i prawo pod tym samym kątem, ale w lewo przy użyciu stosunkowo niewielkiej siły powinien się przekręcić kawałek więcej.

 

Jeśli masz składane siedzenia to nic wiercić nei musisz to jest dla tych co nie mają jak wejść do auta lub nie mają jak naprawić bagażnika bo nie ma dojścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.