Skocz do zawartości

mycie samochodu ręcznie...


morarz

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że tam się rozkręcił :)

Mam pytanie bo chciałem użyć taki zestaw:

 

szampon - Chemical Guys super foam-maxi suds 38 zł

glinka - Sonus SFX Detail Clay Bundle + CarPro 3 Clay bars 80 zł + 80 zł

politura - Dodo Juice Lime prime lite cleaner glaze 250ml 72zł

wosk - Collinite 476s Super Doublecoat Paste 80 zł

gąbka - Chemical Guys Gąbka do mycia z mikrofibry BIG CHUBBY 43 zł

ściereczki - http://allegro.pl/sciereczka-z-mikrofibry-mikrofibra-polerowanie-i3459594048.html 3 zł sztuka

gąbka do nakładania wosku - http://allegro.pl/k2-aplikator-gabka-do-nakladania-wosku-zolta-i3422599185.html 3 zł sztuka

Będzie ok ?

 

I jeszcze chciałem wypolerować parę rysek żeby je zatuszować. Kiedy to zrobić, przed zabiegiem lakierniczym powyższymi środkami czy po ??

 

Będzie ok ale DJ LPL jest dobry do młodych aut, lub nowych do starszych jak e46 gdzie lakier już swoje przeszedł on dużo nie pomoże, masz lakier twardy no i nie jest świeży wiec gruba warstwa oksydacji na nim jest. Pod coli ogólnie najlepsze cleanery to AUTO FINESSE TOUGH PREP,R222, DG 652, a wg. mnie najlepszy by był ClearKote Vanilla Hand GLAZE Bo CK VHG to bardzo dobry cleaner..a przy okazji glaze Świetnie wyciąga kolor a przy okazji maskuje (zciera) rysy, jako sam cleaner Duragloss #652 jest lepszy bo zawiera silniejsze substancje ścierne ale CK VHG jeszcze trochę przy koloryzuję nasz efekt, R222 jest super ale znów trochę droższy jest.

 

Aplikator poszukaj bardzo popularnego megsa tzw. "słoneczko" lub coś z Valetpro ogólnie K2 nie robi dobrych rzeczy i pewnie po nałożeniu na całe auto już go nie doczyścisz i będzie do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.