Skocz do zawartości

Problem z klimatyzacją

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

od kilku tygodni słabo działa mi klimatyzacja aż przestała działać wogóle.

Nabiłem czynnika do pełna (dolano 150 mg) ale bez efektu.

Podejrzewam wentylator. Mam wrażenie że kiedyś po włączeniu klimatyzacji kręcił sie wentylator. Teraz stoi dęba.

Jak mogę we własnym zakresie sprawdzić o co chodzi ?

Opublikowano
Jesli wentylator nie dziala po wlaczeniu klimatyzacji to masz juz przyczyne. Czesto sypaly sie moduly wentylatora. U ciebie prawdopodobnie jest to samo. Klimatyzacja podczas jazdy pewnie chlodzi?
Opublikowano

miałem dokładnie to samo spali sie moduł

kupiłem nowy wentylaotor i działa

Opublikowano
  • Autor
Który to jest moduł wentylatora?
Opublikowano
Podczas jazdy też nie chłodzi? Nie wiem jak w e46 przy niedziałającym wentylatorze, ale w e39 klimatyzacja chłodzi w czasie jazdy.
Opublikowano
  • Autor

Podczas jazdy tez nie chłodzi.

Slychać że załącza się kompresor, podnoszą się delikatnie obroty i to wszystko :(

Opublikowano
Jesli nie chlodzi podczas jazdy to mozna podpiac komputer i sprawdzic jakie cisnienie wytwarza kompresor. A najlepiej upewnic sie, czy jest nadal czynnik w ukladzie w odpowiedniej ilosci.
Opublikowano
  • Autor
Jesli nie chlodzi podczas jazdy to mozna podpiac komputer i sprawdzic jakie cisnienie wytwarza kompresor. A najlepiej upewnic sie, czy jest nadal czynnik w ukladzie w odpowiedniej ilosci.

 

INPA to pokaże ?

Opublikowano
Jesli nie chlodzi podczas jazdy to mozna podpiac komputer i sprawdzic jakie cisnienie wytwarza kompresor. A najlepiej upewnic sie, czy jest nadal czynnik w ukladzie w odpowiedniej ilosci.

 

INPA to pokaże ?

tam

Opublikowano
  • Autor
Jesli nie chlodzi podczas jazdy to mozna podpiac komputer i sprawdzic jakie cisnienie wytwarza kompresor. A najlepiej upewnic sie, czy jest nadal czynnik w ukladzie w odpowiedniej ilosci.

 

czujnik ciśnienia pokazuje między 12 a 15 bar

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie

bawiłem sie inpą i nagle załączył sie wentylator i zaczęła działać klima :)

teraz dla odmiany wentylator nie chce się wyłączyć.

Czyli ewidentnie padło sterowanie wentylatorka, czy trzeba kupować cały komplet razem z wentylatorem ?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Podjedź do elektryka samochodowego, powinien ogarnąć moduł.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Opublikowano
A jesli nie ogarnie to przeloz modul z innego wentylatora.
Opublikowano
  • Autor
Z dowolnego innego e46?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.