Skocz do zawartości

Blad INPA 4A44 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie co oznacza ten blad ? Szukalem wszedzie I nic :duh: dzieki

 

P.S silnik N47

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Może wejdz w sterownik który wywalił błąd ( zapewne dme lub jbbf ) i tam jest wszytko ładnie opisane, jeżeli zawiłość opisu przekroczy Twoje możliwości językowe ( techniczny niemiecki jest straszny to fakt :shock: ) wrzuć tutaj zrzut . Nie żebym nie chciał pomóc, bo chce i mógłbym ale czasami trzeba samemu też pokombinować odrobinkę a potem wszystkie następne problemy już pójdą gładko a i satysfakcja większa :cool2:

 

( z głowy strzelam bo nie pamiętam wszystkich na pamięć, albo DPF, albo któraś świeca albo pomocnicza pompa wody - żeby zaraz nie wyskoczył tu jakiś obrońca niespełniony z tekstami że nikt nic nie pomaga :duh: )

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
  • Autor

Sterownik to ten od silnika byly wyjmowane wtryskiwacze ale nie wiem czy aby napewno, wywala blad prawie odrazu po odpaleniu gdy zgaszony po wykasowaniu nic nie wywala .

Wlasnie walcze z zaladowaniem nowej inpy bo teraz ktora mam to 5.00 probowalem wejsc w silnik ale go nie bylo tak wiec go dodalem bo niby w plikach inpy znalazlem taki I tylko w notatniku dodalem gdy go juz w inpie widzialem to wybierajac go wystapil blad ''sys012'' czy cos takiego .

mam daten v49 tylko szukam nowej inpy aby wejsc w silnik I zobaczyc wiecej . pozdro

 

P.S pomocnicza to tez wywala I to jest blad a6d1 :D skad wiedziales ale to nie to wywalalo mi tez ten 4D03 exhaust back pressure sensor bank 1 ale po wjechaniu na motorway ''dalem w gaz ''pewnie wypalil sie dpf blad znikl ,

Edytowane przez DOMINIATOR

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Spokojnie sobie poradzisz, a jak nie to przekręć do mnie jutro może jakoś będę mógł pomóc telefonicznie przy instalacji

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj bede instalowal tylko szukam standart tools ,

co do bladow to moze byc jak sie nie zaprogramowalo wtryskow po wyjeciu?

Opublikowano
  • Autor

PANOWIE nie wiem czy to ma sie do tego bledu ale INPA pokazuje bardzo duze przeladowanie ''LADERDRUCK IST '' ! 10229.33 ???? Do oczekiwanego LADERDRUCK SOLL 989,97 wszystko na wolnych obrotach I temp silnika okolo 70

cO POSZLO ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.