Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba o tą Ci chodziło:

http://otomoto.pl/bmw-118-stan-perfekcyjny-C30066679.html

 

Kolejne e87 za 24tys :duh:

 

Przedni zderzak na pewno wymieniony, załatw zdjęcia pod maską a pewnie coś więcej znajdziemy

A przebieg :duh: Zobacz kierownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tak, ale auto jest z Niemiec. Zobacz ile by tam kosztowało auto z tego rocznika i z tym przebiegiem. U nas diesel ma klekotać, rekordziści posiadający ten typ silnika robią po kilkaset km. miesięcznie, jeszcze innym służy tylko do kościoła znajdującego się po drugiej stronie ulicy. Cena tego auta to w przeliczeniu ok 5tys ojro, a gdzie zarobek i inne koszty? Za ile tam kupił? Policz sobie wszystko. Ja jeszcze 4 lata temu sprowadzałem troche samochodów, ale widzę że trzeba wrócić do gry, bo pieniądze leżą na chodniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przebieg to zauważyłem, ze sugerując sie zużyciem kierownicy to jest tam zdecydowanie wiecej przejechane.. Moze cos wiecej jesteście w stanie mi jeszcze pomóc ? Ktoś moze z Was jest w stanie sprawdzić po Vinie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przebieg to zauważyłem, ze sugerując sie zużyciem kierownicy to jest tam zdecydowanie wiecej przejechane.. Moze cos wiecej jesteście w stanie mi jeszcze pomóc ? Ktoś moze z Was jest w stanie sprawdzić po Vinie ?

 

A innego zderzaka nie widzisz??

Załatw zdjęcia pod maską tak jak mówiłem bo z tych naprawdę niewiele widać.

Podjedź do ASO z nr VIN i zapytaj o historie serwisową - auto z Niemiec wiec na 100% coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę widzę, ze zderzak był zmieniany.. Jeśli chodzi o zdjęcie pod maska to jak sprzedający wyslę to wstawie je oczywiście :) jeśli chodzi o historie serwisową to kolega ma podjechać dziś do ASO, moze cos powiedzą.. Btw. to jest to auto dla kolegi, ja już jedynkę mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział, że wszystko sprawdzali ponad dwie godziny i tylko łożysko jest do wymiany.. Nie chce mi się w to wszystko wierzyć, że Niemiec robił dieslem mniej niż 15k rocznie, nierealne dla mnie..

 

A jak blacharsko\lakierniczo wygląda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro jest tak jak piszesz - to istna okazja i nie ma się nad czym zastanawiać tylko brać za taką cenę:)

I jakoś nie chce mi się wierzyć, ze z przodu tylko zderzak wymienili, no ale skoro ktoś sprawdzał to może tak być. Rozumiem, że zdjęć pod maską nadal nie masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie. Ten model kosztował nowy maks 100 tys pln. To auto ma 8! lat....ile to ma kosztować?

Po 3 latach wartość rezydualna to 45-50 tys kolejne 5 odbiera 40% i mamy 25 tysiaków. Nie dałbym za takiego golaska więcej niż 25....nawet jeśli Niemiec chce 35 i obiecuje, że będzie płakał gdy będzie sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie. Ten model kosztował nowy maks 100 tys pln. To auto ma 8! lat....ile to ma kosztować?

Po 3 latach wartość rezydualna to 45-50 tys kolejne 5 odbiera 40% i mamy 25 tysiaków. Nie dałbym za takiego golaska więcej niż 25....nawet jeśli Niemiec chce 35 i obiecuje, że będzie płakał gdy będzie sprzedawał.

Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź. Mało tu takich. Większość ludzi na ty forum przecenia swoje auta i to srogo, bo doliczają do ich wartości wartość sentymentalną, włożony trud w pielęgnację i własne o nich wyobrażenia :) auto jest warte nie tyle, ile się komuś wydaje, a tyle, ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A tak poważnie. Ten model kosztował nowy maks 100 tys pln. To auto ma 8! lat....ile to ma kosztować?

Po 3 latach wartość rezydualna to 45-50 tys kolejne 5 odbiera 40% i mamy 25 tysiaków. Nie dałbym za takiego golaska więcej niż 25....nawet jeśli Niemiec chce 35 i obiecuje, że będzie płakał gdy będzie sprzedawał.

Wreszcie jakaś sensowna wypowiedź. Mało tu takich. Większość ludzi na ty forum przecenia swoje auta i to srogo, bo doliczają do ich wartości wartość sentymentalną, włożony trud w pielęgnację i własne o nich wyobrażenia :) auto jest warte nie tyle, ile się komuś wydaje, a tyle, ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić.

Mylisz się i to grubo, zawsze sprzedaje własne auta za swoją cenę nigdy za Twoją czy wielmożnego kupującego :nienie: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.