Skocz do zawartości

kodowanie


dkrolikowski1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum

wielkie podziękowania dla osoby która natchnęła mnie do napisania tego tematu osoby która wie co znaczy bezinteresowna pomoc kolegom z mniejszym doświadczeniem

 

Wielkie dzięki dla MACIEJ1977 wielki człowiek poświecił mi swój wolny czas w sobotę rano żeby mi pomoc zakodować lusterka kompletnie za FREE

 

 

zapisałem się tutaj po zakupie mojego BMW w celach czerpania informacji i pomagania w miarę moich możliwości i wiedzy którą na początku jak u każdego jest bardzo skromna , ale zauważyłem ze jest niewiele ludzi chcących pomóc każdy pisze "poszukaj" a moja wizja forum jest troszkę inna dla mnie forum powinno pomagać nawet jeśli ktoś tu wpadnie tylko na chwilkę weźmie co mu potrzeba i zniknie , dlatego zakładam ten post, każdy kto będzie miał jakikolwiek problem a będę w stanie pomoc to zawsze postaram się pomóc , i nie będzie to pomoc typu "napisz pw a ja ci powiem żeby czasem inni nie widzieli NIE moja wiedza jaka posiadam i będę starał się powiększać jest dla wszystkich i za FREE bez jakichkolwiek ukrytych opłat i innych dziwnych rzeczy tego typu , wiele informacji mam i innych stron gdzie ludziom nie zależy na nabijaniu swojej kieszeni kasa tylko na zamiłowaniu do BMW oraz pomocy ludziom o podobnych zainteresowaniach , jeśli ktoś zdobyte informacje tutaj będzie wykorzystywał w celach zarobkowych to juz jego sumienie będzie go męczyć oczywiście jeśli posiada takowe.

a teraz do rzeczy

 

jeśli będziecie mieli jakieś pytania pytajcie w tym temacie a ja odpowiedz napisze w nowym , będę starał się na nie odpowiadać w miarę szybko chyba ze będę musiał sam czegoś poszukać i posprawdzać , bo nie wrzucę nie sprawdzonego info , najpierw przetestuje to na moim BMW jeśli coś walnie to nie będę miał nikogo na sumieniu

 

Mam E60 2003 rok wymieniłem w niej: navi z business na ccc (niezła zabawa ) , zamontowałem aux in, zakodowałem lusterka (z pomocą Macieja) , mp3 i teraz będę robił DRL bo niedługo do polski jadę a tam trzeba mieć światła włączone cały czas :)

 

instalacje CCC opisze w nowym temacie krok po kroku na co trzeba zwrócić uwagę co przerobić i takie tam żeby kazby mógł to zrobić w domu sobie sam

 

zapewne będzie wielu ludzi tutaj którym nie spodoba się mój post ale to już ich problem

 

 

pozdrawiam wszystkich

 

ps . kto pyta nie błądzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzięki

 

ale jak widać niewiele ludzi dokłada informacji w myśl zasady : wiem ale sie nie podzielę chyba ze ktoś mi za to zapłaci

 

nie do wszystkich ta zasada działa ale nadal niestety do dużej liczby forumowiczów którzy maja doświadczenie ale nie chcą pomagać za free

 

myślałem ze jak coś robimy z zamiłowania do czegoś to sie sie dzielimy zdobytym doświadczeniem ale nadal wiele ludzi przedkłada kasę ponad wszystko mimo ze maja inne zajęcie

 

(i maja kasę z niego ) i wykształcenie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co masz pretensje? Dużo się udzielam w tym dziale i nadal nie bardzo rozumiem o co chodzi.

 

nie mam pretensji, próbuje naświetlić problem tego ze z pasji jednych ludzi drudzy robią niezły biznes , każdy kto pomaga nie powinien czuć sie urażony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.