Skocz do zawartości

Próba kradziezy i zniszczenia z tego wynikłe


broodaabwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dwa dni temu próbowano w nocy ukraść mi moją E65 730Ld - 2005 z pod domu. Spłoszył ich sąsiad, który akurat pracuje na nocki i wracał do domu.

Obudził mnie mówiąc, że chyba ktoś mi okradł auto....na początku jak to w środku nocy nie dotarło to do mnie za bardzo, zwłaszcza że akurat tego wieczoru pożyczyłem auto koledze, i umówiliśmy się, że wrzuci mi kluczyki przez otwór na listy.... pomyślałem więc że to on przez przypadek zostawił auto otwarte lub coś takiego, kiedy jednak zszedłem na dół,zobaczyłem że w aucie otwarta jest maska, otwarte są drzwi, i zapalone są światła. W środku powyrywane różne panele i ogólnie rozgrzebane pare rzeczy..... pierwsza myśl, była taka, że pewnie nie zamknął auta, i jacyś gówniarze w nocy zrobili burdel, jednak przyglądając się dokładnie zaobserwowałem że ktoś dokładnie wiedział co robi.

Pod maską wyciągnięte były filtry powietrza przy podszybiu, wyłączony akumulator włącznikiem w bagażniku, zdjęty panel nad kierownicą, ten pod licznikiem, wymontowany cały ten panel górny z przyciskiem SOS, coś zaczęte w bezpiecznikach w schowku, i wyciągnięte te schowku szufladki pod radiem. Z czego jeden z tych schowków ma w sobie coś (nie wiem co) i wychodzi z niego dość długa taśma z wtyczką około 50cm. I ten jeden schowek z ta wtyczką spędza mi sen z powiek, ponieważ wszystko inne udało mi się poskładać, a nie wiem do czego jest ta taśma z wtyczką, i gdzie się ją wpina. gdy tam zaglądam, nie widzę żadnego gniazda.

Pomoże mi ktoś, i odpowie gdzie szukac gniazda go tej wtyczki na tasmie, do czego to służy, a przy okazji, to czy po tym co napisałem, to złodzieje byli dalecy od kradzieży, czy to spłoszono ich w ostatniej chwili.

dodam jeszcze że auto nie ma żadnych śladów włamania....

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Ta tasma w szufladzie srokowej konsoli jest do opcjonalnego telefonu pokładowego który by się tam znajdował.

Więc ja poskaładaj i spowrotem i schowaj i tyle.

 

A pomiedz czy masz comfort acces w samochodzie ??? (bezkluczywkowe otwieranie)

 

Powiem ze niezazdroszcze sytuacji.

Ja mam kamera przed domem na samochody i przniesione gniazdo obd2 w e65 w inne miejsce.a w starym miejscu jest pusta wtyczka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.