Skocz do zawartości

Liga BMW GTR - witrualne zawody


bosy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Witam,

co powiecie o stworzeniu wirtualnych zawodów, w Gran Turismo 5, Rfactor lub Race Injection + 5 DLC.

Marka jaką będziemy jeździć jest oczywista :D

 

Wyczytałem że w Rfactor i Race Injection + 5 DLC jest dostępny tor Poznań (anjinsan coś dla Ciebie :norty: )

 

Znalazłem coś takiego http://simracing.pl/panel/index.php?mod=faq&IDfaq=9&id=DisplayFAQ&odp=0 i może na ten wzór można coś przygotować.

Zasady i regulamin ustaliła by osoba która w temacie wyścigów jest obyta i była by chętna do prowadzenia rankingów itd.

 

Zawody takie można by organizować równolegle do rzeczywistych co dodatkowo podniesie doznania uczestników.

 

Może i gdzieś na forum był już taki temat, jak tak to można potraktować ten jako odświeżenie :wink:

 

Proszę o opinię i wpisywanie się osób które są takimi zawodami zainteresowane.

 

Pozdrawiam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
uzywam ps3 jako odtwarzacz blu - ray ale dla takich zawodow kupie gt 5 !

będziesz jeszcze potrzebował kierownicę, polecam logitech g27 lub minimum logitech gt http://www.logitech.com/pl-pl/product/driving-force-gt można dostać ją taniej, za 450zł

 

Na padzie za wiele nie zrobisz, na kierownicy zrobiłem wszystkie licencje na złoto co przypadku pada raczej niemożliwe.

 

Można wstępnie się umówić na próbę, np niedziela godz. 18, pokój o nazwie forum BMW, numer podam w tym temacie, tor można wybrać drogą losowania

W pokoju porozumiewać można się przez słuchawkę bluetooth - tak wyczytałem na jakimś forum, ale jeszcze nie sprawdziłem.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

Pozdrawiam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.