Skocz do zawartości

Majówka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Są organizowane jakieś spoty w terminie majówkowym ? :)

 

Znalazłem tylko zlot 4-go maja w Toruniu.

 

Jakieś pomysły, ktoś się wybiera ?

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Wiesz...pewnie jak majówka to większość leci gdzieś....w świat odpoczywać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Autor
Przecież to sama przyjemność i tymsamym odpoczynek. Moja dziewczyna tylko sądzi inaczej :D. Ale przestawi się ją na lepsze fale :p

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Opublikowano
Ja to wiem jak i wielu ale weź i wytłumacz kobiecie :wink: :wink:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano

jest jeszcze Zlot 27 kwietnia pierwsza sobota długiego weekendu :D

Piknik z BMW Klub Toruń

Opublikowano
jest jeszcze Zlot 27 kwietnia pierwsza sobota długiego weekendu :D

Piknik z BMW Klub Toruń

dokładnie, pojawił się plakat:

http://bmwklubtorun.pl/wp-content/uploads/2013/02/plakat-piknik.jpg

http://mlodzi.pl/auto.jpg
Opublikowano

Witam Wszystkich. Jestem Poznania i mam w planie jechać na któryś z tych zlotów.

Dajcie znać jak ktoś z P-ń zorganizujemy się i polecimy wszyscy razem. :D

Opublikowano
Czyli majowka i piknik to dwie oddzielne imprezy? Czy cos z datami poprzestawiali?
Opublikowano
To są dwie różne imprezy:)
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano

Jakby było jedną imprezą to pewnie zmieściliby się chociażby w miesiącu maj ;)

A tak poza tym, jakiś spot we Wrocławiu się szykuje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.