Skocz do zawartości

Combox Telematik czy Combox Media

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy ktoś z kolegów potrafi mi wyjaśnić co zyskujemy montując Combox Telematik a co montując Combox Media. Generalnie chodzi mi o to któro z tych urządzeń jest lepsze, ma więcej przydatnych funkcji. Czy w obu uzyskujemy dostęp do internetu? i jakim kosztem w przypadku montażu tych urządzeń w BMW e60 z nawigacją CIC.

Wcześniej: 2 x e39 SUPER :-) e38 SUPER :-) e65 PORAŻKa :-( e60 535d rewelacja F01 750i - nie polecam :-( F01 750d - rewelacja :-)


Doposażenie: M-pakiet, Monitory tył, Nawigacja NBP, I-Tuch

.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Ja również bardzo chętnie bym się dowiedział które jest lepsze: Telematik czy Media?

Mam zamiar dołożyć do Navi CIC i byłbym wdzięczny co byłoby potrzebne do połączenia tego wczesniej miałem Navi Bussines zmieniona na CIC i miałem MULF2, czy ktoś mógłby napisać i podpowiedzieć.

Dzięki.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Ja również bardzo chętnie bym się dowiedział które jest lepsze: Telematik czy Media?

Mam zamiar dołożyć do Navi CIC i byłbym wdzięczny co byłoby potrzebne do połączenia tego wczesniej miałem Navi Bussines zmieniona na CIC i miałem MULF2, czy ktoś mógłby napisać i podpowiedzieć.

Dzięki.

 

 

combox media jest zdecydowanie lepszy na ktorym mozna bez problemowo odpalic bmw-online oraz internet

ZDALNA KONWERSJA USA/EUROPA KODOWANIE PROGRAMOWANIE CCC/CIC/NBT/ EVO ID 4 5 6/ MGU ID7 ID8 ID8.5 ZMIANA REGIONU,AKTUALIZACJA CARPLAY/ANDROIDAUTO, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC, kodowanie NCD 2.0, FSC/SFA PLIKI NAPRAWCZE, WALIDACJA ECU i inne

realizacje kliknij --> Facebook

POLSKIE MENU BMW E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G06 G11 G12 G20 G30 U11 U10...

PARTNER BMW AG

telefon/whatsApp +48 504384405

http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

menupolskie2.jpg

Opublikowano
  • Autor

:D No z tym "bez problemu BMW On Line" to bym polemizował :D :D :D

Pozdrawiam Cię Andrzej

Wcześniej: 2 x e39 SUPER :-) e38 SUPER :-) e65 PORAŻKa :-( e60 535d rewelacja F01 750i - nie polecam :-( F01 750d - rewelacja :-)


Doposażenie: M-pakiet, Monitory tył, Nawigacja NBP, I-Tuch

.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.