Skocz do zawartości

PROŚBA O FACHOWĄ RADĘ WBAAP71000PJ45664


Rekomendowane odpowiedzi

To nie filtr paliwa żeby zalecać ich wymianę, jak działają ok to się nie rusza, zalejesz syfiastą ropę to i w nowym aucie będą do wymiany, skąd możesz wiedzieć czy nie były niedawno regenerowane, nie ma reguły kiedy padają.

 

 

 

to nie ten temat pomyłka :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzać się zaczynam bo temat o czymś innym a kolega wtryski i wtryski..... :duh: :duh: :duh:

 

Poczytać i poszukać nie ma komu.Jak już pisałem to tak jakby pytać kiedy ASO zaleca wymienić silnik :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzać się zaczynam bo temat o czymś innym a kolega wtryski i wtryski..... :duh: :duh: :duh:

 

Poczytać i poszukać nie ma komu.Jak już pisałem to tak jakby pytać kiedy ASO zaleca wymienić silnik :mad2: :mad2:

 

Spokojnie, już nie ruszam tematu wtrysków. Faktycznie trzeba było szukać gdzie indziej. Jeszcze trochę i się ogarnę na tym forum. Póki co mam dylemat czy brać auto czy nie. Nie było się do czego doczepić, ale od Was słyszę same głosy na nie wiec można się zwiesić.

Inna sprawa, że ogolnie na tym forum panują raczej negatywne opinie... także finalnie trzeba zdać się na siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedź i oglądaj, życzę Ci żebyś mógł się pozytywnie rozczarować :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam decydować kolego :mrgreen: :mrgreen:

 

Jeszcze jedno: czy cokolwiek było w aucie naprawiane od 2007 roku ???Jakieś faktury czy coś ????

 

Są do 2012 roku, ale jakieś pierdoły. To wygląda jak przeglądy plus wymiany filtrów. Raz wyskoczył błąd poduszek i był usuwany.

Tak to nic szczególnego więcej...

 

 

Znalazłem jeszcze w 2011 roku taki błąd ale nie wiem co oznacza I czym to grozi. Ktoś pomoże?

 

821 abgasverhalten unzulässig

Edytowane przez sawickas81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 18 tyś diesel z 2003r ciekawe za ile został kupiony przez handlarza. Nie rozumiem czemu ludzie szukają diesla w okazyjnej cenie i boją się o wtryski. Przecież to jest używane auto nie wiadomo jak było eksploatowane przez te 10 lat, można oczywiście je sprawdzić ale fajerwerków bym się nie spodziewał ( w dieslu jest dużo rzeczy do popsucia: wtryski, turbo, dwumas itp). Jeżeli nie jeździsz więcej jak 30tkm rocznie to polecam benzynę, mniej problemów eksploatacyjnych ( akurat mam na sprzedaż :D ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 18 tyś diesel z 2003r ciekawe za ile został kupiony przez handlarza. Nie rozumiem czemu ludzie szukają diesla w okazyjnej cenie i boją się o wtryski. Przecież to jest używane auto nie wiadomo jak było eksploatowane przez te 10 lat, można oczywiście je sprawdzić ale fajerwerków bym się nie spodziewał ( w dieslu jest dużo rzeczy do popsucia: wtryski, turbo, dwumas itp). Jeżeli nie jeździsz więcej jak 30tkm rocznie to polecam benzynę, mniej problemów eksploatacyjnych ( akurat mam na sprzedaż :D ).

 

Za 19 plus opłaty to wcale nie okazja :)

Co do diesela to będzie mój pierwszy. Chce się przekonać. Wydam pare zbędnych tysi na remonty to może zmienie zdanie ;)

 

Co masz do sprzedania? Wklej jakieś foty. Kumpel chce benzynę i szuka obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.