Skocz do zawartości

BMW 750i pytanie o katalizatory-zamienniki


impex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno kupilem uszkodzone BMW 750i z konca 1997 roku.Niestety samochod nie posiada katalizatorow-zostaly wyciete(skradzione) na parkingu policyjnym.Mam pytanie czy da sie zalozyc w ich miejsce strumienice czy cos takiego? Oraz czy wie ktos jakich rozmiarow powinienem kupic te strumienice? Dodatkowo wisza jakies 2 kable pod autem, prawdopodobnie sa od katalizatorow lub cos takiego wiec po zalozeniu strumienicy co mam zrobic z tymi kablami i czy nie bedzie jakichs bledow na komputerze i problemow z praca silnika?Jeszcze takie pytanie jesli chcialbym kupic lampy przednie po lifcie to dodatkowo musze kupic blotniki po lifcie i to wszystko? nie bedzie problemow z podlaczeniem pod "stara instalacje"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strumiennice się >>>chyba<<< da (u mnie - znowu chyba bo nie wiem, poprzednicy przy "tuningu" coś tam pomotali

w wydechu bo mechanik mówił że jakieś nie fabryczne kawałki są wstawione - strzelam ze to może być to - bo rdza

tego zjeść w 7 nie powinna więc nie było sensu wymieniać).

 

kabelki powinny być chyba 4, od sondy lambda przed katalizatorem i po, i to samo z drugiej strony auta, może to wersja

z dwoma (a może mi się popierniczyło z innym autem - vel satisem - bo od spodu "podobne") ?

 

w każdym razie jak są 2 to sondy lambda, nowe powinny wytrzymać bez katalizatora, nie jestem pewien czy dadzą ok

odczyty, ktoś kto bardziej siedzi w mechanice musi się wypowiedzieć :) (a na czuja bez problemu prawie każdy

mechanik co robi tłumiki to za jakieś totalne grosze "naprawi" (czyli bez katalizatorów zrobi) ).

 

oki... tyle co mogę napisać bo przez chwilę widziałem moje 750 od spodu i jeszcze je mylę z renówkami - za podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.