Skocz do zawartości

E60 535i 2008 wbapt735x8cx00167 ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Proponuję poprosić o sprawdzenie tu:

viewtopic.php?f=44&t=186938

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mrozaq, sam mam na sprzedanie 535xi z USA z tego samego roku, omawiana była tu na forum i powiem Ci tyle, że takiego auta bezwypadkowego poniżej 100 tys zł nie masz prawa nigdzie znaleźć (chyba, że ktoś jest filantropem i sprzedaje z gigantyczną stratą) z prostej przyczyny, jak Poznaniacy kupowali to auto w USA, to poniżej 30 tys USD nie można było znaleźć całej sztuki bezwypadkowej, w szczególności jeszcze kombika!

 

Poniżej masz, co można znaleźć w Autocheck na temat tego auta:

 

Vehicle: 2008 BMW 5-Series 535xi (WBAPT735X8CX00167)

 

Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail

10/31/2007 LYNDONVILLE, VT 266 Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:1031074201010) (Lien Reported)

10/31/2007 LYNDONVILLE, VT Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

07/24/2008 GEORGETOWN, ME Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

08/12/2008 GEORGETOWN, ME 17,200 Motor Vehicle Dept. TITLE

12/30/2009 PORTLAND, ME 54,211 Dealer Record VEHICLE IN DEALER INVENTORY (COLOR REPORTED AS BLACK)

06/15/2010 PA 54,284 Auto Auction REPORTED AT AUTO AUCTION

07/19/2010 PA 54,284 Auto Auction REPORTED AT AUTO AUCTION AS DEALER VEHICLE

07/20/2010 PA Auto Auction REPORTED AT AUTO AUCTION

08/03/2010 NEW MILFORD, NJ 54,284 Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:WK201021500000329)

08/06/2010 SILVER BAY, NY Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

11/02/2011 CONCORDVILLE, PA 122,299 Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:70093535)

 

SALVAGE WATER DAMAGE ; POSSIBLE TOTAL LOSS - VEHICLE TITLED/REGISTERED TO AN INSURANCE COMPANY

 

01/31/2012 NY Motor Vehicle Dept. TITLE SALVAGE

03/15/2012 Independent Source VEHICLE EXPORTED TO GERMANY

 

 

Pomijając fakt, że gość pomylił kilometry z milami, czyli ostatni zarejestrowany przebieg jest na poziomie 200 tys km oraz fakty, które bezpośrednio można z tego raportu wyczytać, zastanów się jeszcze co się działo w USA z autem w I połowie 2010r, gdzie auto przez ponad pół roku zrobiło raptem 73 mile (117 km)!

 

Chcesz podobny samochód bezwypadkowy, przygotuj grubo ponad 100 tys zł i poszukaj kogoś, kto Ci takie auto sprowadzi, bo w Polsce bez-przygodowego nie znajdziesz. Może koledzy znajdą zdjęcia, choć jak dla mnie trochę za dużo zdarzeń jak na jeden samochód. I nie jest to tylko przypadłość aut z USA, ale podobnie wygląda rynek aut z Europy. Może być bezwypadkowa, ale przebieg jest wówczas gigantyczny. Jeśli należysz do grupy takich klientów co to twierdzą, że przebieg nie ma znaczenia i masz tego świadomość co możesz kupić, to jest szansa, że za taką kwotę znajdziesz takie E60 LCI.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki. No faktycznie wyglada to srednio. Bede szukal dalej. Bezwypadkowe byc nie musi. Byleby uszkodzenia nie wplywaly na bezpieczenstwo w przypadku kolejnej kolizji. KW - Twojemu autku tez sie przygladalem ale jednak balbym sie tego auta na wypadek gdyby doszlo do dachowania.

 

Trafilem jeszcze w sieci na taka oferte ktora przykula moj wzrok: http://allegro.pl/show_item.php?item=3011206595 Czekam na vin od wlasciciela to jak bede mial to sie odezwe. Wg tego co mi wlasciciel opisal to mialo skosna stluczke, malowany caly bok i wymieniony amortyzator. To jest aukcja wiec cena jest tematem otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciciel tamtego auta z "skosna stluczka" jest na nartach wiec na vin pewnie poczekam pare dni az nie bedzie mial dostepu do sieci.

 

Okazuje sie auto kolegi KW_ jest teraz Warszawie gdzie i ja jestem wiec koniecznie je obejrze. Faktycznie cena tez odgrywa role przy tym aucie. Czytalem watek gdzie go analizowaliscie i faktycznie z kosztowego punktu widzenia taka cena ma sens ale z drugiej strony nie jest ona konkurencyjna. Z aut europejskich bezposrednim konkurentem 535i bedzie pewnie 540i. Wg mnie troche gorsze ze wzgledu na brak turbo i bardziej plaska charakterystyke momentu obrotowego (stad rozgladam sie raczej za 535i) ale moc praktycznie ta sama. Do tego osiem cylindrow to dzwiek silnika o jaki naprawde trudno :) Cenowo jest juz podobne. W Polsce malo ofert ale wystarczy spojrzec co za zachodnia granica jest:

http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod/bmw-535-gran-turismo-540.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&lang=pl&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&minConstructionYear=2008&maxConstructionYear=2008&ambitCountry=&crossBorderSearchEnabled=true

 

No ale jesli autko mam blisko to dalbym rade poprosic o przejrzenie je u 1-2 mechanikow i poradzic sie czy faktycznie ten dach da rade gdyby doszlo do dachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można popytać o zdjęcia po naprawie, gdy kupowałem swoją właściciel miał takie, jeszcze przed malowaniem. Ktoś kto naprawia takie rzeczy mówię o blacharzach i lakiernikach na pewno szybko Ci powiedzą czy zrobione fachowe czy też "druciarstwo" A o cenę możesz negocjować bo rynek teraz stoi, samochody nie sprzedają się jak kilka lat wcześniej. właściciel tego E60 też to wie bo spójrz jak długo już ja sprzedaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z tematu pływał - auto jest popowodziowe!

Jeśli chcesz omawiać INNE auto - to załóż chłopie nowy temat - bo to jest temat o aucie z numerem VIN: wbapt735x8cx00167.

Zrozum - robisz burdel i rozpiździaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.