Skocz do zawartości

e90 2007 WBAVC31050VG09133 Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-super-zadbany-pierwszy-wlasciciel-i2988856146.html

WBAVC31050VG09133

 

Od sprzedającego dowiedziałem się ze jeden z salonów z Polski kupił z niemiec parenaście sztuk i sprzedawał u nas nadal jako nowe.

Ten akurat sprzedano w maju bądz czerwcu 2008.

 

Czy ktoś może rzeczowo odpowiedzieć czym różnią się silniki 318 od 320? Jeśli chodzi o KM to wystarczy mi 143 :) jeźdze spokojnie itp :)

Bardziej interesuje mnie trwałość i niezawodność.

 

edit: Auto w ogłoszeniu od minimum listopada (przynajmniej ja go pamietam z ceną 55.000) Serwisowane do konca.

Niestety marne wyposażenie. Przytarte prawe tylne drzwi i delikatnie przedni błotnik. Opony zima wystarczą na 2 sezony. Letnie na jeden.

Edytowane przez link2jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po realnych przebiegach tych aut z DE to silnik sporo wytrzymie :) To dość często auta flotowe. To zresztą chyba to samo co motor z 320, tylko zdławiony, z mniejszym turbo i chyba z innym sprzęgłem - ale podkreślam chyba, bo to info jakie wyczytałem tu gdzieś w topicach. Niech więc ktoś to poprawi / potwierdzi. Różnica też taka, że 318d nie ma w automacie. BTW, jak chcesz jeszcze ekonomiczniej to poszukaj 316d :twisted:

 

edit - tu czytaj, może coś Ci się wyklaruje - klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Skoro salon polski kupil z niemiec to czemu ksiazka jest holenderska? No i faktycznie przeglady co niecale 10kkm :shock: zanim dojdzie do setki to ksiazki braknie :-D

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie nie aktualne - samochód zakupiony.

Papiery się zgadzają - sprawdzone w ASO Wawa inchcape. Co do przeglądów - tak komputer pokazywał wymiany - i własciciel wymieniał wszystko po kolei nie zastanawając się. Też mnie to dziwiło - ale ASO potwierdziło. Dodatkowo w któryms z wpisów błędnie niezaznaczony jest filtr paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.