Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie napisał na pw dwie wiadomości. Jedna z prośbą o usunięcie z mojego posta słowo Ciechanów, a w drugim aby usunąć wszystkie posty. Dziwna sprawa, ale nie będę się drapał po nie swoich jajach. Myślę, że od Czerwonego należą się jakieś wyjasnienia, ja się jeszcze z czymś podobnym nie spotkałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

... gdybyś wiedział jakie informacje są w systemie to byś takich bzdur nie pisał ...i tak samo jakbyś choc raz uczestniczył w sprawdzeniu auta w ASO BMW ...

Kolego nie uczestniczyłem nigdy w sprawdzaniu auta w ASO bo nie miałem takiej potrzeby i nie wiem i niem mam pojęcia jaka jest procedura.

Panowie, proszę mnie źle niezrozumieć ale więcej na ten temat się nie wypowiem ponieważ sprzedający zagroził mi że jesli ten wątek nie zostanie usuniety to pociagnie mnie do odpowiedzialności karnej, dlatego proszę administrację forum o usuniecie wątku a wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie bardzo przepraszam że namieszałem.

 

...Kolego nie dosc, że nie znasz procedur udzielania informacji przez ASO to także nie znasz prawa ...i albo Ty jesteś sprzedającym/słupem albo jego wspólnikiem i tu udajesz "cwaną gapę" ... oczywiście zawsze może byc tak, że rzeczywiście nie masz o tym zielonego pojęcia ... jeśli doszło do złamania prawa to obowiązkiem jest zgłosic to a nie straszyc możliwością zgłoszenia ... a Ty skoro podjąłeś temat tego samochodu i chciałeś ustalic jego faktyczny stan to w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niezgodności co do identyfikacji albo stanu prawnego auta to jeśli byłoby prowadzone postępowanie, nie sprzedający ale prokurator mógłby pociągnąc ... na forum jest wiele postów opisujących kombinacje techniczno/skarbowe ale demaskowanie nie spowodowało żadnych konsekwencji prawnych wobec autorów wpisów ... bo handlarz doskonale wie CO sprzedaje ...

Kolego tak jak pisałem wyżej nie znam procedur i nie muszę ich znać, po telefonie od sprzedawcy tego auta kilka dni temu naprawdę obawiałem się konsekwencji ale uspokoiły mnie wasze wpisy i wsparcie, nie mam nic wspólnego z tym sprzedawcą choć mieszkam w tym samym mieście co on, czemu nie zgłosiłem tego faktu bo sprzedawca sam mi powiedział dlaczego nie poszedłem na policję sprawdzić ten samochód pod kątem niejasności pochodzenia zamiast pisać o tym w internecie.

Na razie to kolega czerwony jest bardziej przerażony. Zwracam się do niego, żeby krótko streścił temat, bo nie wiemy co tak naprawdę się stało.

Miało byc krótko i będzie sprawa jest tego typu że samochód został sprzedany ale nie mam pojęcia w jaki sposób dogadali się między sobą sprzedawca i kupujący i nic mnie to nie obchodzi bo to nie moja sprawa.

To nie był komis tylko prywatne ogłoszenie a założyciel tematu coś kręci.. :wink:

Tak to nie był komis tylko prywatny sprzedawca który sprowadził ten samochód.

Do mnie napisał na pw dwie wiadomości. Jedna z prośbą o usunięcie z mojego posta słowo Ciechanów, a w drugim aby usunąć wszystkie posty. Dziwna sprawa, ale nie będę się drapał po nie swoich jajach. Myślę, że od Czerwonego należą się jakieś wyjasnienia, ja się jeszcze z czymś podobnym nie spotkałem.

Napisałem o usunięcie słowa Ć....... ponieważ sprzedawca miał do mnie o to pretensje że ujawniłem miejsce zamieszkania kupującego który podejrzewam bo tego nie wiem że samochód zaliczkował i po przeczytaniu tego sie rozmyśli.

Temat może i nie umarł. Natomiast nie ma takiej pewności co do sprawcy tego zamieszania :D

Jak na razie jeszcze żyję ale wątpliwości i obawy pozostały, piszę tak ogólnikowo bo nie chcę by sprzedawca sobie pomyslał najgorszego lub by go nie urazić, sam się zastanawiam skąd wiedział o założeniu tematu.

Nie miałem zamiaru nikomu na forum robić wody z mózgu i nie stać się na forum jakimś głąbem, choc podejrzewam że co niektórzy tak uważają, po prostu miałem zamiar kupić to auto i chciałem je jedynie sprawdzić i tyle a powstał z tego taki obszerny temat i wielkie bagno. Na forum udzielałem sie jedynie w celu pomocy technicznej forumowiczom przy problemach z autami i nigdy nie udzielałem się w watkach związanych w tym dziale, chciałem kupić auto ale już sie rozmysliłem i zostaję przy swojej E46 którą mam zrobioną i doinwestowaną i nigdy mnie zawiodła choc mam ją już kilka lat a może kiedyś kupię E61 i znowu wrzucę tutaj prośbę o ocenei mam nadzieję że nikt mnie nie obrzuci błotem.

Pozdrawianm Mario.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mario,

Założyłeś post i wszyscy napisali swoje komentarze. Tu zawsze staramy się demaskowac kombinacje i wskazac jak mozna uzyskac pomoc.

Nie jesteś tu nowy, nie masz seryjnego auta także to niejako zobowiązuje do znajomości "okolicznego świata BMW". I jeśli nie potrzebowałeś wiedziec czego i jak można się dowiedziec w ASO to mozna jeszcze zrozumiec. Jednak nie wiedziec tego, że każdy handlarz w Żorach ( i okolicy ) na dzwięk nazwiska jednej osoby, która by miała sprawdzic BMW nie zaryzykuje proponowania "wałka" czy to technicznego czy skarbowego albo jednego i drugiego, jest tym samym jak mieszkac w Warszawie i nie wiedziec co to Pałac Kultury.

Jeśli moje słowa były zbyt ostre, sorry. Ja nazywam rzeczy po imieniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mario,

Założyłeś post i wszyscy napisali swoje komentarze. Tu zawsze staramy się demaskowac kombinacje i wskazac jak mozna uzyskac pomoc.

Nie jesteś tu nowy, nie masz seryjnego auta także to niejako zobowiązuje do znajomości "okolicznego świata BMW". I jeśli nie potrzebowałeś wiedziec czego i jak można się dowiedziec w ASO to mozna jeszcze zrozumiec. Jednak nie wiedziec tego, że każdy handlarz w Żorach ( i okolicy ) na dzwięk nazwiska jednej osoby, która by miała sprawdzic BMW nie zaryzykuje proponowania "wałka" czy to technicznego czy skarbowego albo jednego i drugiego, jest tym samym jak mieszkac w Warszawie i nie wiedziec co to Pałac Kultury.

Jeśli moje słowa były zbyt ostre, sorry. Ja nazywam rzeczy po imieniu.

Pozdrawiam

 

 

-Czyje nazwisko ? o kogo chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario!

 

Dobra decyzja za Tobą i jeśli napiszesz znowu to znowu wszyscy napiszą co myślą! A bajki o zaliczkach u handlarzy to są sławne! Nie chciał ryzykować sprzedaży auta Tobie i tyle!

 

Dopóki auto stoi u niego to nie jest sprzedane. A za chwilę się dowiesz, że przez Ciebie nie sprzedał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mario,

Założyłeś post i wszyscy napisali swoje komentarze. Tu zawsze staramy się demaskowac kombinacje i wskazac jak mozna uzyskac pomoc.

Nie jesteś tu nowy, nie masz seryjnego auta także to niejako zobowiązuje do znajomości "okolicznego świata BMW". I jeśli nie potrzebowałeś wiedziec czego i jak można się dowiedziec w ASO to mozna jeszcze zrozumiec. Jednak nie wiedziec tego, że każdy handlarz w Żorach ( i okolicy ) na dzwięk nazwiska jednej osoby, która by miała sprawdzic BMW nie zaryzykuje proponowania "wałka" czy to technicznego czy skarbowego albo jednego i drugiego, jest tym samym jak mieszkac w Warszawie i nie wiedziec co to Pałac Kultury.

Jeśli moje słowa były zbyt ostre, sorry. Ja nazywam rzeczy po imieniu.

Pozdrawiam

 

 

-Czyje nazwisko ? o kogo chodzi?

... potrzebujesz pomocy przy zakupie czy chcesz dyskutowac publicznie o kompetencjach tej osoby??? ... w okolicach Kolegi, którego dotyczy mój post, w "kręgach BMW" to nazwisko jest znane od lat i nie jest mu potrzebna reklama ...mnie zdziwiło to, że ktoś kto jest fanem BMW i"poprawia swoje" auto nie wie kto w jego okolicy jest autorytetem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie sam zaczynasz wątek o kompetencjach..

Zapytałem o kogo chodzi, więc nie rób zamiesznia chyba ,że się nudzisz.. :nienie:

 

...przeczytaj jeszcze raz co napisałem :duh: ...jakoś inni zrozumieli i napisali na PW ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.