Skocz do zawartości

chce kupic Bmw e60 550i


wisnia545

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem uzytkownikiem Bmw e60 545i, jednak przymierzam się do czegoś mocniejszego.Myśle o e60 550i,lub e63 650i czego można sie spodziewac i na co zwracac uwage przy kupnie(chodzi o motor)

 

Jeżeli auto swoje sprzedam za odpowiednią kase to chce przeznaczyc na zakup +/- 90k PLN'ów +AKCYZA Oglądałem kilka modeli e60 na mobile .de i widzę ze niema dużego wyboru od 2005-2007.Ale niektore sa z serwisu Bmw,wiec mysle ze to nie mina .

 

Do tej pory jeżdziłem manualem,ale te są drozsze wiec zostaje automat.

Moje pytanie. czy nie bede zawiedziony?

 

Jedna z interesujacych

http://home.mobile.de/TSCHIRLEY#des_172245358

 

pozdrawiam fanów marki BMW.

 

Jest do tego temat u góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 110-115k uważam, że dobrze celujesz.

 

Natomiast tych aut jest bardzo mało i z tego co koledzy piszą na forum trudno znaleźć odpowiedni serwis, jeśli pojawią się nietypowe usterki.

 

Poza tym ja uważam, że różnica w mocy chyba nie jest aż tak duża, żeby warto było zmieniać auto.

 

Wg mnie lepiej dozbierać trochę kasy i kupić M5. Tylko pytanie o koszty serwisu, bo to już liga Porsche 911 lub jeszcze trochę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze serwis to mam,z moją jeżdże do szwedt/oder i niema tragedji,napewno lepiej i taniej niż w serwisie w mojej okolicy.

Jeśli chodzi o parametry to

 

545i do setki rospedza sie 5,8s manual

550i 5,3s automat ,a to dla mnie sporo

 

Jeśli chodzi o M5 to nie dla psa kiełbasa,auta używam na codzien,wiec odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.